MarkaWorld.com

İklimlendirme sektörünün en aktif sadakat programı yeni içerikleriyle güçleniyor

İklimlendirme sektörünün köklü ve yenilikçi ismi DemirDöküm, 2017 yılında da yetkili satıcıları arasındaki sinerjiyi “DemirClub” ile güçlendirmeye devam edecek. Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği yeni kullanıcı ara yüzü ile büyük beğeni toplayan DemirDöküm, DemirClub.com için geliştirdiği yeni bölümlerle iş ortaklarının ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm üretecek.

İklimlendirme sektörünün en aktif sadakat programı yeni içerikleriyle güçleniyor
06 Mart 2017 - 9:51 'de eklendi ve 1256 kez görüntülendi.

İş ortaklarıyla sağladığı sinerjiyi artırmak için 7 yıl önce hayata geçirdiği sadakat programı “DemirClub”ı sosyal ağ platformuna dönüştürerek büyük beğeni kazanan DemirDöküm, DemirClub.com için yatırımlarını sürdürüyor. Daha önce farklı kanallarda sunulan hizmetleri tek çatı altında toplayan DemirDöküm, DemirClub.com’a eklediği yeni bölümlerle iş ortaklarının ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm üretecek.

DemirClub.com yeni ara yüzü sayesinde yetkili satıcıları ve satış noktaları arasındaki iletişimin hızını ve aktifliğini önemli ölçüde artırdı. Türkiye’nin her noktasında müşterilerin aynı kalitede hizmet alabilmesi için platform üzerinde güçlü eğitim içeriklerine yer veren DemirDöküm, yeni uygulamalarla organizasyon içindeki iletişimi daha da etkin hale getirecek.

Sağladığı avantajlarla iş süreçlerinde yeni bir dönemi başlatan DemirClub.com üzerinden yetkili satıcılar ve satış noktalarına ek maliyet yaratmadan pazarlama desteği sağlanabilecek. İş yoğunluğu arasında kullanıcıların hayatını daha da kolaylaştırmak adına aylık periyotlarda e-bülten gönderimi yapılarak en güncel içerik ve gündeme ait gelişmeler takip edilebilecek.

ERP uygulaması kapsamında seyahat ödüllü DemirClub Yoğuşmalı Ligi’ne başvuruların gerçekleştirilebileceği platform, kullanıcısına kazandığı puanlar hakkında otomatik bilgilendirme yaparak, hediye yönlendirmesi gerçekleştirebilecek. Yeni üye ve aktif olarak platformu kullanmayanlar için yeni teşviklerin getirildiği DemirClub.com, iş ortaklarının ihtiyaçlarına ve sorunlarına direkt ve hızlı çözüm sunacak.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER