MarkaWorld.com

Hürriyet Emlak, Altın Örümcek 2016’nın gayrimenkul ve emlak kategorisinde ‘Halkın Favorisi’ seçildi.

Türkiye’nin emlak dikeyindeki lider sitesi Hürriyet Emlak, Türkiye’nin Web Oscarları sayılan Altın Örümcek 2016’da, ‘Gayrimenkul ve Emlak’ kategorisinde ‘Halkın Favorisi’ seçildi. 2 Haziran gecesi düzenlenen törende ödülü Hürriyet Emlak adına; Hürriyet E-Business Bilgi Teknolojileri Teknoloji ve Ürün Koordinatörü Eser Çelepçikay aldı.

Hürriyet Emlak, Altın Örümcek 2016’nın gayrimenkul ve emlak kategorisinde ‘Halkın Favorisi’ seçildi.
07 Haziran 2016 - 11:32 'de eklendi ve 1340 kez görüntülendi.

Bu yıl 14. kez düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri, 2 Haziran tarihinde Uniq Hall’da düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. 41 kategoride yüzlerce projenin yarıştığı Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, 75 bini aşkın kullanıcı toplam 200.000 oy kullandı.

Hürriyet Emlak, gerçekleştirilen halk oylamasıyla aday gösterildiği ‘Gayrimenkul ve Emlak’ kategorisinde en fazla oyu alarak ‘Halkın Favorisi’ seçildi.

Altın Örümcek Web Ödülleri töreninde, Hürriyet Emlak adına ödülü, Hürriyet E-Business Bilgi Teknolojileri Teknoloji ve Ürün Koordinatörü Eser Çelepçikay aldı. Çelepçikay, “Kullanıcılarımıza her zamankinden daha iyi ve kaliteli hizmet sağlamak adına çalışmalarımızı yoğunlaştırdığımız bir dönemde, “Halkın Favorisi” ödülünü almak Hürriyet Emlak ailesi için çok anlamlı bir mesaj oldu.

Arz ve talep noktalarında iş ortaklarımızın ve ziyaretçilerimizin yanında olarak; hayatlarını kolaylaştıracak, zaman kazandıracak ve uçtan uca deneyimlerini geliştirecek projelerimizi sürdürerek; alanımızda halkın favorisi olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Hürriyet Emlak Genel Müdürü Cenk Angın ise; “Bir ödülün değeri, en çok kim tarafından ve nasıl verildiği ile ölçülür. Dolayısı ile, kullanıcıların verdikleri oylarla aldığımız Altın Örümcek – Halkın Favorisi Ödülü, bizim için çok değerli. Günümüz şartlarında, hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak, iş ortaklarımıza ve kullanıcılarımıza en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Sektörde 10’uncu yılımızı kutladığımız bu yıl aldığımız bu ödül, tüm ekibimizi motive etti. Oy verenlere teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Hem ilan verenlerin hem de gayrimenkul arayanların işlerini kolaylaştırmanın yanı sıra emlak endeksi, sektörel haberler, kredi başvurusu gibi içerik ve uygulamaları ile yatırımcılara ışık tutan Hürriyet Emlak, kullanıcı dostu çözümleriyle halkın beğenisini üzerine çekiyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER