MarkaWorld.com

Hilti, Türkiye’deki mağaza sayısını ikiye katlayacak

Global inşaat endüstrisinin jenerik markası Hilti, 10 ülkenin bağlı olduğu bölgesel üs Türkiye’deki mağaza sayısını 2016 yılında ikiye katlamaya hazırlanıyor. İzmir, Malatya ve Konya’da üç yeni mağaza açan Hilti Türkiye, böylelikle “Hilti Center” adı verilen mağazalarının sayısını dokuza çıkardı. 2015 yılını yüzde 31 büyüme ile kapatan Hilti Türkiye’nin hedefi bu yılsonunda 12 mağazaya ulaşmak…

Hilti, Türkiye’deki mağaza sayısını ikiye katlayacak
06 Mayıs 2016 - 13:50 'de eklendi ve 1791 kez görüntülendi.

Türkiye’de 34 yıldır kaba inşaat, ince işler, mekanik, elektrik, enerji ve endüstri sektöründe çalışan profesyonellere yönelik ürün ve hizmetler sunan Hilti Türkiye, 2016 yılının ilk çeyreğinde üç yeni mağaza açtı. İzmir Aliağa, Malatya ve Konya’daki açılışlarla birlikte “Hilti Center” olarak adlandırılan mağazalarının sayısını dokuza çıkaran Hilti Türkiye, 2016 yılını toplamda 12 “Hilti Center” ile kapatmayı hedefliyor. 2015 yılında yüzde 31 büyüme elde eden Hilti Türkiye, 2016 yılında ise en az yüzde 25 büyüme hedefi ile dikkat çekiyor.

hilti_2

İzmir, Malatya ve Konya’da yoğun bir ilgiyle açılışları gerçekleştirilen Hilti Center’larda, Hilti ürünleri de tanıtıldı. Ziyaretçiler bu açılış etkinliklerinde, Hilti’nin 2016 yılında Türkiye’de satılmaya başlanan yeni ürünlerini deneyimleme fırsatı da buldu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER