MarkaWorld.com

HATRIM İÇİN!

HATRIM İÇİN!
12 Ocak 2016 - 11:53 'de eklendi ve 2407 kez görüntülendi.

Sevgililer Günü’nde GoldMaster Sohbet Elektrikli Cezve, 2’li porselen fincan hediyesi ile hayatınıza keyif katıyor.

cezve_2

Aşk, muhabbetten geçer; kahve muhabbete eşlik eder. Sevdiğinizle geçireceğiniz en güzel günlerde aşk dolu muhabbetlerinizi, GoldMaster Sohbet Elektrikli Cezve ile yapacağınız bol köpüklü kahve eşliğinde yapın. Sevgililer günü için beyaz ve mor renklerde özel olarak tasarlanan Sohbet Elektrikli Cezve, 2’li porselen fincan hediyesi ile unutulmaz bir “Sevgililer Günü” hediyesi sunuyor.

Kahvenizi nasıl içtiğiniz değil içerken size kimin eşlik ettiğidir önemli olan. Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır sevgiliyle içilen kahvenin ise bir ömür. Ürün kalitesi ve tasarımdaki şıklığıyla dikkat çeken Elektrikli Cezve, 300ml/4 fincan kapasitesi ve 800W performansıyla muhabbetlerinize ara vermeden kahvenizi yapmanızı sağlıyor. Mutfağınızın en güzel köşesinde kablosuz kullanımı sayesinde kolaylık sunarken her seferinde aynı tadı ve bol köpüğü almanızı sağlıyor.

cezve_3

Kaynama gösterge ışığı sayesinde kahve taşmadan size hazır olduğunu gösteriyor. 360°dönmeyi sağlayan enerji iletim tabanı, çıkarılabilir tutma kolu pratik bir kullanım sağlayan GoldMaster Sohbet Elektrikli Cezve ile “Kahve sohbetleri artık daha keyifli.”

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER