MarkaWorld.com

Güneşten ilham alan ekonomik ısıtma: Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri

%40’ın üzerinde sağladığı enerji tasarrufu ile Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, tahrik enerjisi için ekstra elektrik maliyeti çıkartmıyor ve kullanıcıları için çok ekonomik oluyor.

Güneşten ilham alan ekonomik ısıtma: Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri
10 Mart 2017 - 14:43 'de eklendi ve 1585 kez görüntülendi.

Bakım ve servis maliyeti olmaması ve istenilen enerji kaynağına adaptasyonu sağlanabilen sistem, her zaman uzun ömürlü çözümler sunuyor. Güneş ile aynı ısıtma prensibiyle çalışan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri sayesinde, verimli mekan ısıtması sağlanır ve ortamda bulunan kişilerin her zaman dinç kalmasını sağlarken soğuktan ya da sıcaktan olumsuz etkilenilmesini engeller.

zehnder_3

Isınmada maksimum fayda

Işınım ile ısı transferi ve tüm hacimde homojen ısı dağılımı sağlayan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, ısıtmanın ve serinletmenin hemen hissedilmesine olanak sağlar. Tüm mekanlarda kullanılan bu sistem, tamamen sessiz çalışması ve toz sirkülasyonu olmaması ile her mekana sağlık, kalite ve verimlilik getiriyor. Modüler yapıya sahip Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, sıcaklık değişimlerine de hızlı reaksiyon göstererek memnuniyeti sabitliyor. Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, hafif yapısı ile kolay montaj imkanı sağlarken, esnek montaj imkanı ve demonte sistemi ile de kullanıcılarına esneklik sağlıyor. Sulu seçenekleri ile de yüksek ısıtma ve serinletme kapasitesi sunan sistem, mekan sahiplerine mekan hacminden de maksimum faydalanabilme imkanı sunuyor.

zehnder_2

20.000 m²’den çok daha küçük mekanlara kadar her kapalı ortamı güvenle ısıtan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, doğal gaza oranla minimum %40 enerji tasarrufu sağlıyor ve sıcaklıkları 250 – 300 dereceye kadar çıkan, gazlı çalışan tavan radyatörlerinin aksine, maximum 120 dereceye kadar çıkıyor ve insanları bunaltmadan kaliteli sıcaklık sağlıyor.

Isı izolasyonu fabrikada monte edilen ve DIN 50017’ye göre korozyon koruması olan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemlerinin bulunduğu ortamda gaz hattı bulunmadığından yangın riski de ortadan kalkmış olur ve güvenli sıcaklık her yeri sarıyor.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER