MarkaWorld.com

Güçlü ve çekici kadın imajı: Maskülen Tarz

Kendine özgü tasarımlarıyla kadınları tek tip olmaktan kurtaran Home Store, maskülen çizgilerle harmanladığı özel parçalarını kadınların beğenisine sunuyor. Alışagelmiş giyim kalıplarını yıkan maskülen koleksiyonunda, yüksel bel, bol kesimli pantolonlarla geniş yakalı ceket ve gömleklere sıklıkla yer veren Home Store, erkek giyim tarzını; keskin ve sert hatlarıyla güçlü bir imaj yaratmak isteyen kadınlar için uyarlıyor.

Güçlü ve çekici kadın imajı: Maskülen Tarz
28 Şubat 2017 - 12:05 'de eklendi ve 2394 kez görüntülendi.

Erkek stilinin kendine has parçalarını büyük bir ustalıkla kadın stiline uyarlayan Home Store, yelek, şapka ve fularların yer aldığı koleksiyonuyla kendi maskülen stilini oluşturuyor.

Yüksek bel, bol kesim pantolonlarla geniş yakalı ceketlerin vazgeçilmez olduğu maskülen tarz ile kadınlara güçlü ve bir o kadar da çekici bir görünüm kazanmayı vaat eden Home Store, dişiliği simgeleyen kalem etekler, geniş yakalı gömlek ve fötr şapkalarıyla herkesin kendi maskülen tarzını yaratması için alternatifler sunuyor. Beyaz gömleklerin üzerine yerleştirilen pantolon askıları, yüksek bel ama vücuda oturmayan kumaş pantolonlar, cebinde kumaş mendil olan ceket ve yelekler ile kadınları benzersiz bir şıklığa sokan Home Store, maskülen tarzı ile ne kadar güçlü ve çekici olunabileceğini kanıtlıyor.

homestore_3

Dişiliğin en cool hali…

Maskülen tarza özgü parçalarıyla özellikle iş hayatındaki kadınların tercihi olan Home Store, beyaz gömleklerin büyük rol oynadığı koleksiyonunda, boyfriend jeanlere ve stilettolara da yer veriyor. Klasik kesim erkek pantolonlarından ilham alınarak tasarlanan yüksek ve vücuda oturmayan pantolonlar ve kurtarıcı görevi gören blazer ceketlerle yaratılan maskülen hava, Home Store ile dişiliği en cool haliyle gözler önüne seriyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER