MarkaWorld.com

Gorenje Simplicity Serisi ile modern insanın düşü gerçek oluyor

Mükemmellik sadelikte gizlidir. Mutfağınızda en yeni teknolojilerle yaşayacağınız unutulmaz deneyimlere yer açın. Avrupa’nın ankastre devi Gorenje ile mutfağınıza yalnızca yeni bir fırın ya da ocak değil, eşsiz bir yaşam kültürü de getireceksiniz.

Gorenje Simplicity Serisi ile modern insanın düşü gerçek oluyor
02 Mart 2016 - 10:27 'de eklendi ve 1812 kez görüntülendi.

Gorenje markasının Simplicity Serisi, tek bir düğmeyle kontrol edilen akıllı ürünlerden oluşuyor. Modern insanın düşü olan daha sade bir yaşam için karmaşık kararları ortadan kaldırmaktan ilham alan koleksiyon siyah ve beyaz renklerden oluşuyor.

gorenje_4

İleri teknoloji ile donatılmış Gorenje Simplicity Serisi, kişisel tercihlerinizi hafızasına alır ve daha sonra kullanmak istediğinizde hatırlayarak öneride bulunur. Zaman ayarı özelliği ile alanında ilk ve tek olan gazlı ocaklarda tek tuşla zamanı ayarlayabilir; dilediğiniz anda ocağın kapanmasını sağlayabilirsiniz. Ankastre fırınlardaki Gentle Close özelliği ise fırınınızın kapağının yumuşak ve yavaşça kapanmasını sağlıyor.

gorenje_3

Ankastre fırın, duvar tipi davlumbaz, gazlı ocak, cam seramik ocak ve tam ankastre bulaşık makinesinden oluşan Gorenje Simplicity Serisi ile mutfağınıza tam istediğiniz düşlediğiniz modern çizgiyi taşıyabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER