MarkaWorld.com

Gölün yanıbaşında daire fiyatına konaklara büyük ilgi

Ankara’nın incisi Gölbaşı’nda hayata geçen “yatay mimari” konseptli ve akıllı ev teknolojili ENDA projesi, yeni nesil konak keyfini cazip fiyatlarla sunuyor. ENDA’da fiyatlar, Ankara’nın gözde yaşam bölgelerindeki normal daire fiyatları ile aynı düzeyde.

Gölün yanıbaşında daire fiyatına konaklara büyük ilgi
10 Mayıs 2017 - 10:32 'de eklendi ve 1729 kez görüntülendi.

Başkentte; Mogan Gölü’nün yanı başında inşa edilen ENDA konakları, müstakbel sahiplerine “daire fiyatına konak yaşamı” imkanı sunuyor.

Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından, Ankara’nın incisi Gölbaşı’nda hayata geçirilen ENDA Konakları, hem merkeze yakın hem de doğayla iç içe yaşam konsepti yanında fiyat avantajı ile de büyük ilgi görüyor. Son dönemde yeniden trend olan yatay mimari konseptinde gerçekleştirilen ENDA Konakları, yeni nesil konak keyfi yaşamak isteyenlere cazip fiyatlarla bu imkanı sunuyor. Gölbaşına değer katan proje, Nesibe Aydın başta olmak üzere Ankara’nın gözde eğitim kurumlarına yakınlığı ile de tercih ediliyor. Tamamen bağımsız ve büyük bahçeli konakların fiyatının, Ankara’nın cazibe merkezleri olan İncek, Çayyolu, Bilkent, Beysukent gibi bölgelerdeki sitelerin daire fiyatları ile aynı düzeyde olduğu dikkati çekiyor.

enda_konaklari_5

Akıllı ev teknolojili konaklar

ENDA Konakları, akıllı ev teknolojisi ile konak keyfini birlikte barındırıyor. Güvenli bir ortamda sıcak komşuluk ilişkilerinin yaşanacağı konaklarda 20 adet villa sahiplerini bekliyor. 18.000 metrekare arazi üzerinde inşa edilen ENDA projesinde evlerin tavan yüksekliği 3 metre. Her bir konak kendine özel, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik bahçeye sahip.

enda_konaklari_4

Sakinler, kendi bahçeleri dışında 2 dönümlük “bostan” alanında ilaç ve gübre kullanmadan, tamamen organik tohumlarla doğal tarım da yapabilecek. AB standartlarında gerçekleştirilen projede; güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatıların tümü bulunuyor. Akıllı ev sistemine sahip konuklar, 7/24 profesyonel güvenlik personeli, RAID-5 teknolojili kapalı devre kamera sistemi, duman detektörü, hassas yangın sistemi, yerden ısıtma sistemi, yedeklemeli merkezi jeneratör, merkezi hidroforlu su deposu, fiber optik internet altyapısı, tasarruflu peyzaj sulama sistemleri, klima alt yapısı ve her konağın kendisine ait otopark alanı gibi özellikleri ile de göz dolduruyor. ENDA, 7/24 görev başında olan profesyonel ekibin yanı sıra siteyi baştan başa çevreleyen ferforje duvarlar ve tam donanımlı gözetim mekanizmalarıyla da korunacak. Ortak alanların bakımı, yüzme havuzu gibi diğer site içi hizmetler de profesyonel site yönetimince sunulacak.

enda_konaklari_2

“Maksimum yaşam kalitesi hedefledik”

DAFF Yapı Genel Müdürü Abdullah Kırkıncıoğlu, proje hakkında şunları söylüyor: “ENDA’yı tasarlarken hayallerimizden ilham aldık. Her ayrıntıyı prestijli bir yaşamın gerekliliklerini düşünerek, yaşam kalitesini maksimuma çıkarmak için tasarladık. Hem konfor hem de doğayla iç içe bir yaşam sürmek isteyenlerin tüm beklentilerini karşılayacak bir proje ortaya çıkardık.

enda_konaklari_3

Bizim kültürümüzde komşuluk ilişkileri çok önemli. ENDA’da yaşayan sakinler sadece teknolojinin tüm imkanları ile konforu yaşamayacak, aynı zamanda sıcak ve güvenli bir ortamda seçkin komşularla her daim tatil hayatı sürecek. Büyük bir taleple karşılaştığımız projede lansman öncesinde cazip fırsatlar sunuyoruz.”

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER