MarkaWorld.com

Golf Yogo Yoğurtlu Dondurma, Tüketici İnovasyon Ödülü aldı…

Türkiye’nin ilk ve tek yoğurtlu dondurması Golf Yogo, yenilikçi ürün ödülünü aldı. Nielsen’in 18-55 yaş aralığında 4.109 kişinin katılımıyla oluşan tüketici jürisinin Mart 2017 tarihinde yaptığı yenilikçi ürünler anketi sonucunda dondurma kategorisinde Golf Yogo Şeftali “Yılın Seçilmiş Ürünü” oldu.

Golf Yogo Yoğurtlu Dondurma, Tüketici İnovasyon Ödülü aldı…
01 Mayıs 2017 - 10:16 'de eklendi ve 2768 kez görüntülendi.

Golf Yogo Şeftali 2016 yılında tüketicilerin beklentisi doğrultusunda raflarda yerini almıştır. Reklamlarında vurguladıkları “Golf Yogo Seni Anlar O” sloganında olduğu gibi tüketicileri dinleyen ve bu doğrultuda ürünler geliştiren Golf Dondurma, farklı yaş ve meslek gruplarından birçok kadının katılımıyla kadınlara yöneltilen “Yoğurtlu bir dondurma olsa neyi tercih ederdiniz?” sorusuna, en çok Vişne ve Bal-Badem Krokan yanıtını aldı. Tüketici araştırmaları sonucu kadın tüketicilerin beğenisi ve talebi üzerine 2017 yılında Yogo ailesine iki çeşit daha katıldı; Yogo Vişne ve Yogo Bal-Badem Krokan.

yogo_3

Hafifliği yoğurttan lezzeti dondurmadan

Kadınların ihtiyaç anlarında tatlı yerine hafif bir atıştırmalık olarak tercih ettiği Golf Yogo, yaz öncesi formunu korumak ve sağlıklı beslenmek isteyen kadınların da tercihi oldu.

yogo_2

Türkiye’nin ilk ve tek yoğurtlu dondurması Golf Yogo, içinde en az %30 gerçek yoğurt ve meyve parçaları bulunmaktadır. Golf Yogo Şeftali’nin içinde gerçek şeftali parçaları, Golf Yogo Vişne’nin içinde gerçek vişne parçaları, Golf Yogo Bal-Badem Krokan’ın içinde ise gerçek bal-badem krokan parçaları bulunuyor. Tüketimi çok keyifli Golf Yogo 100 ML, kaşığı ile birlikte pratik ambalajlarda sunuluyor. Üstelik, tüm Golf Yogo ürünleri 100 kaloriden daha az.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER