MarkaWorld.com

Frankie’de, Hopi ile özel avantajlar fırtınası…

Nişantaşı’nın şık mekanı Frankie İstanbul, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimini mobil uygulama aracılığı ile sunan Hopi ile işbirliği yaptı. Frankie’de yapılacak harcamalarda Hopi’nin ödül puanı %10 paracık kazanılırken, asıl sürpriz Çarşamba akşamları yaşanacak.

Frankie’de, Hopi ile özel avantajlar fırtınası…
30 Mart 2017 - 15:37 'de eklendi ve 1538 kez görüntülendi.

İyi müziği, lezzetli yemek ile birleştiren, kurulduğu ilk günden bu yana yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri haline gelen Frankie İstanbul, kullanıcılarına, hayat tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyaları ileten ve kullanıldıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyulabilecek rehberliği mobil uygulama aracılığıyla sunan Hopi ile işbirliği yaptı.

Akdeniz mutfağı ve İstanbul yemeklerini kendine has yorumuyla hazırlayıp, misafirlerine sunan Frankie’de, kamapanya kapsamında Hopi ile yapılacak harcamalarda %10 paracık kazanılacak.

frankie_2

Frankie, Hopi işbirliğinin sürprizi Çarşamba akşamları yaşanacak. Her Çarşamba sahne alan Ödül & Funk Alaturka’nın birbirinden keyifli yorumlarını kaçırmak istemeyenler için Nisan ayı boyunca Hopi paracıkları iki kat daha değerli olacak.

Hopi ile yapılan alışverişlerde harcarken de kazanmaya devam ediliyor. Kazanılan paracıklar, Hopi’ye üye markaların kampanyalarında kat kat değerli harcanabiliyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER