MarkaWorld.com

Frankie’de, Hopi ile özel avantajlar fırtınası devam ediyor…

Nişantaşı’nın şık mekanı Frankie İstanbul, kişiselleştirilmiş alışverişin app’i Hopi ile işbirliği yaptı. Frankie’de yapılacak harcamalarda yüzde 10 Paracık kazanılırken, asıl sürpriz Çarşamba akşamları yaşanacak. Hopililer Nisan ayı boyunca her Çarşamba Frankie’deParacıklarını iki kat daha değerli harcayabilecek

Frankie’de, Hopi ile özel avantajlar fırtınası devam ediyor…
03 Nisan 2017 - 10:35 'de eklendi ve 1523 kez görüntülendi.

İyi müziği, lezzetli yemek ile birleştiren, kurulduğu ilk günden bu yana yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri haline gelen Frankie İstanbul, kullanıcılarının tercih, beklenti ve alışkanlıklarına uygun kişiselleştirilmiş kampanya ve teklifler sunan ve kullanıldıkça akıllanan Hopi ile işbirliği yaptı.

Akdeniz mutfağı ve İstanbul yemeklerini kendine has yorumuyla hazırlayıp, misafirlerine sunan Frankie’de, kampanya kapsamında Hopi ile yapılacak harcamalarda %10 Paracık kazanılacak.

frankie_2

Frankie, Hopi işbirliğinin sürprizi Çarşamba akşamları yaşanacak. Her Çarşamba sahne alan Ödül & Funk Alaturka’nın birbirinden keyifli yorumlarını kaçırmak istemeyenler, Hopililer Nisan ayı boyunca her Çarşamba Paracıklarını iki kat daha değerli harcayabilecek.

Hopililer Frankie alışverişlerinde de kazandıkları Paracıkları üyelerine 360 derece alışveriş deneyimi sunan Hopi’nin farklı sektörlerden 90 üye markasında kat kat değerli harcayabiliyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER