MarkaWorld.com

FİBABANKA’DAN KOBİ’LERE AKILLI TELEFON HEDİYE

FİBABANKA’DAN KOBİ’LERE AKILLI TELEFON HEDİYE
05 Şubat 2016 - 14:24 'de eklendi ve 1978 kez görüntülendi.

Fibabanka’nın yeni kampanyası ile, KOBİ’ler ücretsiz akıllı telefon sahibi olma fırsatını yakalıyor. Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı, kampanya kapsamında Samsung akıllı telefon hediyesiyle müşterileriyle buluşuyor.

fibabanka_2

Fibabanka, tüzel müşterilerine sunduğu avantajlar dünyasını yeni kampanyasıyla daha da zenginleştiriyor. Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı alan şirketler, Samsung’un mobil deneyimi mükemmelliğe taşıyan cihazı Samsung Galaxy J2’ye ücretsiz sahip olma fırsatı buluyor.

30 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek kampanyadan, Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı alarak 12 ay boyunca 5.000 TL ya da 24 ay boyunca 2.000 TL harcama sözü veren şirketler yararlanabiliyor. Stoklarla sınırlı tutulan kampanyaya, tüm Fibabanka Şubeleri’nden, 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı’ndan ve www.fibabanka.com.tr’den başvurulabiliyor.

Fibabanka Perakende Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ergun, kampanya hakkında şunları söyledi:

“Fibabanka olarak müşterilerilerimize bankacılık hizmetlerinin yanında ek fırsat ve avantajlar yaratmayı önemsiyoruz. KOBİ Bankacılığı alanındaki uzmanlığımız sayesinde hızla büyüyen müşteri portföyümüzü yeni kampanyamızla desteklemek istedik. Bu kampanyayla KOBİ’lerimize Fibabanka ile tanışmaları ve hizmetlerimizden faydalanabilmeleri için ek bir fırsat daha sunuyoruz. Özellikle dijitalleşmenin iyiden iyiye önem kazandığı günümüzde KOBİ’lerimizi telefon hediyeli Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER