MarkaWorld.com

Evinizi, 240 ay vadeyle faizsiz almaya ne dersiniz?

Türkiye’de orta ve dar gelir sınıfını oluşturan yüzde 60-70’lik kesim için ‘Sıra Tespitli Yöntem Versiyon 2’yi geliştiren Birevim, ev sahibi olmak isteyen kişilere, 240 aya kadar tamamen faizsiz taksit imkanı sunuyor. Hiç peşinat vermeden de ev sahibi olunabilen bu yöntemi tercih edenler, Türkiye’nin istedikleri yerinden yeni bir ev alacakları gibi ikinci el bir ev de alabiliyorlar. Birevim’in sunduğu bu yeni yöntem ile isteyen uygun fiyatlı ikinci el konut da alabilecek.

Evinizi, 240 ay vadeyle faizsiz almaya ne dersiniz?
25 Mayıs 2017 - 11:04 'de eklendi ve 1397 kez görüntülendi.

Birevim’in halihazırda yoğun talep gören Sıra Tespitli ev alma yönteminin ikinci versiyonu olarak karşımıza çıkan ‘Sıra Tespitli Yöntem Versiyon 2’, ev sahibi olmak isteyen herkesi, küçük taksitlerle ev sahibi yapıyor. Birevim’in daha önce müşterilerine sunduğu Sıra Tespitli Yöntemden farklı olarak ev sahibi olmak isteyen kişilere, 240 aya kadar tamamen faizsiz taksit imkanı sunan yeni versiyon, 240 ay taksitlendirmeyi seçmiş olan bir kişinin peşinat verememesi durumunda, evini ilk ay alırsa toplam borcunu bu yöntemin özellikleri neticesinde 102 ayda bitirebiliyor.

birevim_3

Orta ve dar gelirli aileleri rahatlatan çözüm…

Orta ve dar gelirli aileler, Sıra Tespitli Yöntem Versiyon 2 ile rahatlıkla ev sahibi olabilmenin ötesinde, taksitlerini küçük küçük ödeme şansı yakalıyor. 240 ay vadeyi seçen bir birey, peşinat vermediği bir ödeme planında dahi borcunu 102 ayda bitirebiliyor. Öte yandan, müşterinin evini teslim aldıktan sonra taksitlerinin binde 4 oranında artması ve her yıl taksitlerde yapılan düzenlenme neticesinde bu yeni yöntem kişinin borcunun çok daha erken bitmesini sağlıyor. Bu yöntem, kullanıcısına ek maliyet getirmediği gibi, belirlenen artışlar ödeme planından düşürülüyor.

birevim_2

Çiftçi: İkinci el konutlar için de uygulanıyor

Öte yandan, vatandaşların aldıkları eve, evin değeri dışında hiç fark ödenmediğini belirten Çiftçi, “Aslına bakarsanız Sıra Tespitli Yöntem Versiyon 2 ile vatandaşlar, hiç peşinat vermeden ev sahibi olabiliyor. Bu yöntemi tercih eden müşterilerimiz, Türkiye’nin istedikleri yerinden yeni bir ev alacakları gibi ikinci el bir ev de alabiliyor. Daha önce, Birevim dışında, uzun vadede kampanyalar yapılmış olsa dahi bu kampanyalarda faiz uygulanmasından ve yeni konutlar için geçerli olmasından dolayı alt gelir grubunda bulunanlar ve ikinci el konut sahibi olmak isteyenler yararlanamıyordu. Birevim’in sunduğu bu yeni yöntem ile isteyen uygun fiyatlı ikinci el konut da alabilecek. Evin değeri dışında hiç fark ödemezken Birevim’e yüzde 9 ile yüzde 12 arasında çalışma bedeli ödüyor.” diye açıkladı.

birevim_4

Birevim ile küçük taksitlerle ev sahibi olma imkanı

Ayrıca bu yöntemi tercih eden müşterilerin, 240 aya kadar taksit imkanından yararlanıp küçük taksitlerle ev sahibi olabildiğini belirten Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Örnek verecek olursak; 100 bin TL değerinde bir ev için peşinat verilmeden, ara ödeme yapılmadan 240 ay taksit yapılırsa müşterinin aylık taksitleri 417 TL oluyor. Bu yönüyle Sıra Tespitli Yöntem Versiyon 2, dar gelirli ailelerin de kolaylıkla ev sahibi olmalarını sağlıyor.” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER