MarkaWorld.com

“EVERY BY NEF” SEÇKİN SATIŞ NOKTALARINDA

“EVERY BY NEF” SEÇKİN SATIŞ NOKTALARINDA
03 Şubat 2016 - 12:04 'de eklendi ve 1635 kez görüntülendi.

Dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışan ve tasarım alanında ince düşünülmüşlük ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nef’in, renkli ve benzersiz içeriği ile hayatı zenginleştiren dergisi “Every by Nef” seçkin satış noktalarında okuyucuyla buluşuyor.

nef_2

En başından beri “Neden daha iyi olmasın?” mottosuyla yola çıkan ve ortaya koyduğu tüm işlerde standartları yukarı taşıyan Nef’in, üç yıldır yayın hayatına devam eden dergisi “Every by Nef” yepyeni yüzü ve tasarım, seyahat, sanat, sağlık gibi pek çok konuda geniş içeriğiyle Ocak ayı itibarıyla Türkiye’nin saygın satış noktalarında yerini aldı.

Bugüne kadar dünyadan ilham veren fikirleri, yenilikçi tasarımları, öne çıkan kültür-sanat oluşumlarını ve yaşama, değerlere dair farkındalık yaratan konuları binlerce Nef dostuyla paylaşan “Every by Nef”, şimdi bu heyecanına daha geniş okuyucu kitlelerini ortak ediyor.

Tasarımı ve editoryal içeriği ‘74Studio tarafından hazırlanan ve üç ayda bir yayınlanan “Every by Nef” D&R, Remzi Kitabevi ve Nezih Kitabevi gibi saygın noktalarda satışa sunuluyor.

nef_3

En seçkin kitapevlerinde satışta

Nef İcra Kurulu Üyesi Emine Timur, 2012 yazından yayın hayatına başlayan derginin, okuyucuların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yenilendiğini belirtiyor. Derginin dolu ve renkli içeriğiyle farklı kesimlere hitap ettiğini söyleyen Timur, dergiyi satışa sunma kararını ise okuyuculardan gelen yoğun beğeni sonucunda verdiklerini söylüyor.

Bu yeni oluşumdan duydukları heyecanı anlatan Timur şöyle devam ediyor: “Bizi Nef olarak yola çıkaran ve bu yolda yürümemizi sağlayan topluma ve insana değer katma sevdamızdı. “Every by Nef”in her sayısını okuyucuya ilham kaynağı olsun, yaşama renk veren, farkındalık arttıran ve mutlu edecek fikirler versin düşüncesiyle tasarladık. Çıkan işten duyduğumuz memnuniyet, okuyucularımızdan gelen beğeni ve daha çok kişiye dokunma isteğiyle, yayın hayatına başladıktan üç yıl sonra “Every by Nef”i satışa sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

 

konutonline_yatay_banner

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER