MarkaWorld.com

Ev mobilyasında klasik motifler ve güncel çizgiler birleşiyor…

Son dönemde ev mobilyasında değişen trendler, markaları klasik motiflerle güncel çizgilerin birleştiği tasarımlara yönlendiriyor. Yeni mobilya alımlarında tüketiciler ahşap, deri, mermer ve metal malzemelerin bir arada kullanıldığı ürünleri tercih ediyor.

Ev mobilyasında klasik motifler ve güncel çizgiler birleşiyor…
11 Mayıs 2017 - 10:17 'de eklendi ve 1582 kez görüntülendi.

Ev mobilyasında satın alma trendinin zamansız tasarımlara ve kişiselleştirilmiş mobilyalara doğru kaydığını belirten Tunaev Tasarım ve Ürün Yönetmeni Ebru Neval Dikmen “Son dönemde özellikle klasik ve güncel formların sentezlendiği tasarımlar tüketicinin tercihi oluyor. Bu kapsamda bizler de farklı malzemeleri bir arada kullanarak, müşterilerimize renk ve malzeme alternatifleri sunuyor, bu doğrultuda farklılaşıyoruz. Örneğin müşterilerimiz yatak odası komodinini hem lake hem kaplama tercih edebiliyor. Ayrıca cam, mermer, deri gibi malzeme alternatiflerinden dilediğini ekleyebiliyor.” dedi.

tunaev_5

Türkiye’nin önde gelen ofis ve ev mobilyası markası Tunaev koleksiyonunda “zamansız” temasını yansıtan GO ürün grubu yalın, sıcak ve şık çizgisiyle öne çıkıyor.

tunaev_4

Tasarımcılar Gülşah Soyluer ve Onur Aygenç ’in tasarladığı ürün grubu, yemek odası, yatak odası ve kanepe grubundan oluşuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER