MarkaWorld.com

Estetik International İzmir açılıyor

1999’dan bu yana 16 yıldır estetik, plastik cerrahi ve medikal estetik alanında faaliyet gösteren Estetik International Sağlık Grubu, 7. şubesini İzmir’de açıyor

Estetik International İzmir açılıyor
24 Mayıs 2016 - 12:47 'de eklendi ve 2396 kez görüntülendi.

Op. Dr. Bülent Cihantimur’un kurduğu Estetik International Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara ve Bursa’dan sonra bu sefer İzmirlilere hizmet verecek. Estetik International İzmir’de lazer tedavileri, lazer epilasyon uygulamaları, cilt tedavileri, zayıflama tedavileri, dolgu, botoks, mezoterapi gibi medikal estetik uygulamalara yer verilecek.

estetik_2

Yaza merhaba diyor

28 Mayıs 2016, Cumartesi günü saat 13.30’da açılışı gerçekleştirilecek Estetik International İzmir, yaza merhaba diyerek İzmirlilerin güzelliğine güzellik katmayı hedefliyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur açılışta yer alacaklar.

estetik_3

“Yaşamlara değer katacak”

Ulusal ve uluslararası pek çok ödüle layık görülen kurucu Op. Dr. Bülent Cihantimur: “Estetik International İzmir, İzmir halkına yakışır bir şekilde hazırlandı. Tıpkı diğer şubelerimizde olduğu gibi İzmir kliniğinde de son teknolojik cihazlarla çağdaş uygulamalar ve dünyayla eş zamanlı modern çözüm odaklı estetik tedaviler olacak. Detaylarda bilimsel misyon, teknolojik donanımda ayrıcalık, dekorasyonda konfor, ilgide insan sıcaklığı ile İzmir kliniği yaşamlara değer katacak inancındayız” açıklamalarında bulundu.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER