MarkaWorld.com

Eskişehir’de yiyecek – ağırlama sektöründe önemli atama…

Uzun yıllar kardeş dost Azerbaycan’daki global turizm işletmesi Ramada grubunda yönetici olarak çalışmakta iken Eskişehir Universal Gıda Zincirleri Turizm Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti’ne ait Sempre, China Town ve Rosa Luna işletmelerine “Restoranlar Müdürü“ olarak transfer edilen Cevher Çanakçı göreve başladı.

Eskişehir’de yiyecek – ağırlama sektöründe önemli atama…
10 Mayıs 2017 - 14:32 'de eklendi ve 1190 kez görüntülendi.

Öğrencilik yıllarından itibaren turizm sektöründe çalışmaya başlayan 1973 İzmir doğumlu Cevher Çanakçı, Azerbaycan Bakü’de yaklaşık 7 yıldır kesintisiz devam eden yöneticilik hayatında toplam 7 tesiste; mutfak, servis, güvenlik, housekeeping ekipleri başta olmak üzere satınalma, ağırlama konularında hizmet veren 250 kişilik ekibi başarıyla yönetti.

Türkiye’de ve Azerbaycan’da yönetimini üstlendiği işletmelerde devlet adamları dahil pek çok VIP konukları, grupları ağırlayan Cevher Çanakçı; Restoranlar Müdürü olarak yönetim sorumluluğunu üstlendiği Sempre, China Town ve Rosa Luna’da resmi, özel sektör kurumsal konukları yanında aileleri ve bireysel konukları da yepyeni bir anlayışla ağırlayacaklarını belirtiyor.

Yenilikler…Yatırımlar…

Eskişehirliler’e ve Eskişehir’i ziyaret edecek konuklara yepyeni mekanlar, menüler sunma hazırlıkları hızla devam eden Sempre, China Town ve Rosa Luna tüm yenilikleriyle 360 derece hizmet anlayışıyla konuklarını ağırlıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER