MarkaWorld.com

Egos Fix Güçlü Tutuş Sprey şimdi hep yanında…

Nemin yoğun olduğu yaz aylarında saçlara şekil vermek Egos Fix Güçlü Tutuş Mini Saç Spreyi ile kolaylaşıyor. Her an her yerde mükemmel saçları garantileyen Egos Fix Güçlü Tutuş Mini Saç Spreyi özel boyutuyla seyahate, spora, okula giderken çantada rahatça taşınabiliyor. Saça verilen şekli sabitleyen ve uzun süre aynı formunu korumasını sağlayan sprey, sonrasında ise saçlardan kalıntı bırakmadan temizleniyor.

Egos Fix Güçlü Tutuş Sprey şimdi hep yanında…
15 Mayıs 2017 - 14:11 'de eklendi ve 1286 kez görüntülendi.

Hava şartlarından etkilenmeden saçların formunu uzun süre koruması ve acil durumlarda saçların şekillendirilmesi için Egos saç spreylerine yeni bir boyut katıyor. Yeni mini boyu ile çantalara giren yeni Egos Fix Güçlü Tutuş Mini Saç Spreyi; tatilde, sporda, okulda, işte ve ihtiyaç duyulan her yerde bakımlı ve özenli saçlara kavuşturuyor.

Saçlar sabit, hareketler özgür

Enerjinin yükseldiği yaz aylarında saç stilinin gün boyunca kalıcı olması, Egos’un güçlü tutuşlu saç spreyi ile mümkün oluyor. Egos Fix Güçlü Tutuş Mini Saç Spreyi dokusu sayesinde saça şekil vermeyi kolaylaştırırken, neme dayanıklı özel yapısı ile yaz aylarının kurtarıcısı oluyor. Egos Fix Güçlü Tutuş Mini Saç Spreyi, güçlü tutuş özelliği ile saç stilinin bozulmasını engelleyerek hareketleri özgür bırakıyor.

Saçta kalıntı yapmayan Egos Fix Güçlü Tutuş Mini Saç Spreyi, saçtan kolayca temizleniyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER