MarkaWorld.com

Duvarların tarzı değişiyor…

VitrA’nın kullanıcı tercihlerine ve trendlere cevap veren yeni karo serileri, duvarların tarzını değiştiriyor.

Duvarların tarzı değişiyor…
03 Mayıs 2017 - 14:51 'de eklendi ve 2035 kez görüntülendi.

Farklı konseptiyle dikkat çeken Black Swan, büyük boyutlu çiçek desenleri, buğulu görünümü, fantastik renkleri ve çarpıcı dekorlarıyla, mekanlara büyülü bir hava katıyor.

VitrA’nın yeni duvar karosu serileri arasında; özgün ve modern yaşam alanları tasarlayan Metamarmo, Tundra Sky ve Nitrium, şık ve sıcak mekanlar yaratan Opaline, Handcrafted ve Trifolium ile sade ve zamansız tasarımların adresi Stix de yer alıyor.

Duvarlarda 2017 Yenilikleri

Black Swan | Romantizmin açılmamış kapıları, gizemle aralanıyor. Black Swan, büyük boyutlu çiçek desenleri, buğulu görünümü, fantastik renkleri ve çarpıcı dekorlarıyla, mekanlara büyülü bir hava katıyor.

vitra_5

Metamarmo | Mermer görünümlü duvar serisi Metamarmo ile duvarlar adeta mücevherleşiyor. Akışkan mermer damarlarının çarpıcı renklerini ve gökyüzünün ışıltısını yansıtan seri, cesur ve gösterişli yaşam alanları yaratıyor.

vitra_4

Tundra Sky | Tundra grisi mermerin doğal güzelliği, beton dokusunun modern estetiğiyle buluşuyor. Seramik serisi Tundra Sky, mat ve parlak yüzeylerin mükemmel uyumunu duvarlara taşıyor.

vitra_9

Nitrium | Traverten taşının doğal dokusunu, beton görünümlü modern bir yüzeyle birleştiren Nitrium serisi, antik çağın çizgilerini çağdaş mimarinin endüstriyel tasarım trendleriyle yeniden yorumluyor.

vitra_7

Opaline | Agatha mermerinin doğal güzelliği, platin ve altın detayların zengin ihtişamıyla buluşuyor. Opaline seramik serisinin mermer dokulu parlak yüzeyi, mekanları aydınlatıyor.

vitra_6

Handcrafted | El işçiliğinin sanatsal havasını yansıtan beton dokulu Handcrafted seramik serisi, iki farklı doğal görünümlü yüzey dokusu ve dekorlarıyla, tasarım zenginliği sunuyor.

vitra_3

Trifolium | Dünyaca ünlü Dark Olive ve Gold Calatta mermerlerinin doğal güzelliği, Trifolium’da buluşuyor. Çarpıcı renklere sahip mermer dokulu seramik serisi, mekanları zenginleştiriyor.

vitra_8

Stix | Siyahın beyazın tonlarıyla buluştuğu doğal taş görünümlü Stix seramik serisi, tribal desenleri, üç boyutlu estetiği ve doğal güzelliğiyle, modası hiç geçmeyecek yaşam alanları tasarlamaya olanak tanıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER