MarkaWorld.com

Dünyanın en büyük havalimanı yerli üretici E.C.A. SEREL’i tercih etti

Dünyanın en büyük havalimanı projesi İGA İstanbul Yeni Havalimanı, Türkiye’nin köklü armatür ve vitrifiye markası E.C.A. SEREL ile güçlerini birleştirdi. İGA İstanbul Yeni Havalimanı projesinde E.C.A. SEREL, Hygiene Plus teknolojisine sahip yerli üretim armatür ve vitrifiyeleri ile yılda 200 milyon yolcuyu hijyen garantili uçuracak.

Dünyanın en büyük havalimanı yerli üretici E.C.A. SEREL’i tercih etti
28 Mart 2017 - 10:08 'de eklendi ve 1724 kez görüntülendi.

Türkiye’yi geleceğe taşıyacak en önemli mega projelerden İGA İstanbul Yeni Havalimanı’na E.C.A. SEREL ürünleriyle katkı sağlamaktan büyük gurur duyduklarını belirten Elmor Genel Müdür Yardımcısı Enver Öz şunları ifade etti: “E.C.A. SEREL, 65 yıldır yerli sanayinin önemli bir markası olarak hizmet veriyor. Manisa’daki fabrikalarımızda sektörümüzdeki en ileri teknoloji kullanarak ürettiğimiz armatür, vitrifiye, kombi, vana, radyatör gibi ürünlerimizle ülkemizde hemen her evde yer almayı başardık. Üretim gücümüzle binlerce kişiye istihdam sağlıyoruz. Türkiye’den doğan global markalar arasına adımızı gururla yazdırdık. Bugün de ülkemizin gururu olacak bir diğer yerli projeyle, İGA İstanbul Yeni Havalimanı’yla güçlerimizi birleştirdik. Ülkemizin geleceğinde sorumluluk almak bizim için büyük bir onurdur. İGA İstanbul Yeni Havalimanı projesinde yerli ürün teşviki ile Türkiye’nin markalarına öncelik verildi. Bu projedeki iş ortağımız İGA’ya ve yüce milletimizin markamıza olan güvenine de sonsuz teşekkür ederiz”

serel_2

“Güvenle dokunulabilecek ortak kullanım alanları yaratıyoruz”

Türk kültüründe hijyenin özel ve önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Enver Öz şöyle konuştu: “Türkiye’de ilk kez E.C.A. SEREL markasıyla üretilen Hygiene Plus teknolojili ürünler sayesinde güvenle dokunulabilecek ortak kullanım alanları yaratıyoruz. Kendi kendini temizleme ve hijyen sağlama özelliğine sahip ürünlerimiz kültürümüze yakışır hijyen ortamını yeni havalimanımıza da taşıyacak. Ülkemizin gurur kaynağı olan dünyanın en büyük havalimanı İGA İstanbul Yeni Havalimanı’nda halkımızın ve misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmesini sağlayacağız.”

serel_3 

Hijyen ve su tasarrufu bir arada  

Hygiene Plus teknolojisine sahip armatür ve vitrifiyelerin sadece üstün hijyen sağlamadığını aynı zamanda su tasarrufunda da önemli rol oynadığını belirten Enver Öz şöyle konuştu: “İGA İstanbul Yeni Havalimanı projesinde kullanılacak E.C.A. SEREL markalı ürünler sayesinde su tüketimi minimuma inecek. Her yıl sağlanan su tasarrufu ile ülkemizin doğal kaynaklarını koruma ve tüketimi azaltma anlamında da çok önemli bir adım atmış olacağız.”

serel_4

Maksimum alanlara maksimum hijyen

Hygiene Plus teknolojisine sahip ürünler, kir tutmayan özel yüzey kaplamalı vitrifiye ve armatürlerden, otomatik olarak devreye girip iç yüzeyleri su sıçratmadan temizleyen lavabo ve klozetlerden oluşuyor.

SEREL, tüm segmentlerdeki ürünlerinde, Hygiene Plus teknolojisini kullanıyor. SEREL’ler Hygiene Plus özelliği sayesinde maksimum temizlik ve maksimum tasarrufu bir arada sunuyor.

E.C.A. armatürlerine uygulanan Hygiene Plus kaplama teknolojisi ise E.C.A. Novita, E.C.A. Neva, E.C.A. Myra, E.C.A. Mina, E.C.A. Mix Hijyen serileri, E.C.A. Myra üst takımlarda, E.C.A. ve SEREL klozet bataryalarında standart olarak uygulanıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER