MarkaWorld.com

Dünya mobilya devi “Natuzzi” Türkiye’de

Lüks mobilya markaları arasından dünyanın en ünlü mobilya markası olma özelliğiyle ayrılan “Natuzzi” Fatih Kıral Mobilya ev sahipliğinde Türkiye’de. Mobilyada kendini kanıtlamış önemli tasarımcıların hazırladığı “Natuzzi İtalia” koleksiyonu Fatih Kıral öncülüğünde görücüye çıkıyor. Farklı modelleri ile dikkatleri üzerine çeken koleksiyonda, yaşama ve dekorasyona dair tüm detaylar yer alıyor.

Dünya mobilya devi “Natuzzi” Türkiye’de
06 Nisan 2016 - 10:09 'de eklendi ve 2529 kez görüntülendi.

33 yılı aşkın süredir evlere şıklık, zarafet ve lüksü sunan Fatih Kıral Mobilya, dünyanın en önemli mobilya markalarının da Türkiye’deki temsilcisi konumunda. 50’yi aşkın markayı aynı çatı altında müşterileri ile buluşturan Fatih Kıral Mobilya’da yenilikler “Natuzzi” ile devam ediyor. Cemiltopuzlu’da açılacak Natuzzi Mağazası’nda mobilyada uyum ve konfor yaşam alanları ile buluşacak. 

Natuzzi’de Uyum

Mobilya ile insan arasındaki uyumdan esinlenerek hazırlanan yeni koleksiyon, önemli tasarımcıların imzasını taşıyor. Maurizio Manzoni & Roberto Tapinassi by stüdyo Memo, Victor Vasiley, Claudio Bellini, Mauro Lipparini, Bernhardt & Vella gibi isimlerden oluşan tasarım ekibi doğal deri kumaşın yanısıra, konforda şaşırtıcı sonuçlar sunan yenilikçi malzemeleri, en yeni kaplamalarla geliştiriyor.

natuzzi_2

“Herman Kanepe” Yılın Yıldızı

Uyum üzerine hazırlanan yeni koleksiyonda yer alan “Herman Kanepe” dikkatleri üstüne çekiyor. Misafirperver kanepeler konfor, tasarım ve özel işçilik ile hazırlandı.

natuzzi_3

Yemek Odalarına Natuzzi Farkı

Victor Vasilev tasarından tasarlanan Leggero Koleksiyonu yemek alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Yemek masası, sandalya ve koltuk modellerinin yer aldığı koleksiyonda tarzını konuşturan mobilyalar yer alıyor.

natuzzi_4

Natuzzi Editions

Konfor ve uyumun yansıtıldığı “Natuzzi Editions” mobilyada eşsiz deri kanepeler ve koltukların yer aldığı geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de. Üretimi ve farklı tasarımları ile beğeniye sunulacak “Natuzzi Editions” ile evinizin havasına hava katın.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER