MarkaWorld.com

Doğanın gizemi yeniden tanımlandı!

G-SHOCK, Maharishi işbirliğiyle imza attığı yeni koleksiyonlarının üçüncüsünü, Akmerkez Wepublic’te Fenerbahçe Basketbol Takımı Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Oyuncu Kemal Pekşer ve Rüzgar Erkoçlar gibi ünlü isimlerin yer aldığı renkli bir etkinlikle tanıttı. G-SHOCK’un arazi tutkunlarına ithaf ettiği Mudmaster Koleksiyonu, lansmana katılanlar tarafından büyük ilgi gördü.

Doğanın gizemi yeniden tanımlandı!
07 Mart 2017 - 8:25 'de eklendi ve 2326 kez görüntülendi.

G-Shock, dünyanın en ünlü sokak markası Maharishi ile etkileyici bir birlikteliğe daha imza attı. G-Shock&Maharishi işbirliğinin üçüncü koleksiyonu olan Mudmaster Serisi’ne ait koleksiyonun tanıtımı, Akmerkez Wepublic mağazasında yapıldı. Ersa Saat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ergün, Casio Marka Müdür Salih Usta, Casio Pazarlama İletişimi Yöneticileri Gözde Ertem ve Zeynep Ergün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen lansmana; Fenerbahçe Basketbol Takımı Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Oyuncu Kemal Pekşer ve Rüzgar Erkoçlar gibi ünlü isimlerin katıldı.

Yunus Günçe ve Oz-e’nin DJ performanslarıyla renk kattığı yeni koleksiyon tanıtımında konuşan Casio Marka Müdürü Salih USTA, “Geleneksel kamuflaj deseni, Maharishi yorumu ile 3D baskı kullanılarak saatin tüm kayışına işlendi. Ayrıca G-Shock’un sadece Premium kategorisinde bulunan altimetre, barometre ve termometre özellikleri, ekstrem spor tutkunlarının vazgeçilmezi olmak için üretildi” dedi.

gshock_2

Esin Kaynağı Doğa

Doğanın tüm dokunuşlarını, benzersiz tasarımında buluşturan ve doğal elementlerde bulunan güzellik ve güçten esinlenen Mudmaster, Maharishi’nin koleksiyon için tasarladığı yeni ‘British Bonsai Forest deseni’yle farkındalık yaratıyor.

Sokak giyiminde kamuflaj desenininden askeri bakış açısını ortadan kaldırarak, doğayla özdeşleşen yönünü ön plana çıkaran Maharishi’nin British Bonsai Forest deseni, markanın esin kaynağı olan doğanın gücünü farklı bir perspektifle yansıtıyor. Ağaç damarında bulunan spiralli ve birbirine geçen desenleri anımsayan British Bonsa Forest, bir esneklik oluşturmak üzere manipüle edilmiş şekiller içererek, geleneksel kamuflaj desenine yeni bir görünüm katıyor. Koleksiyona verdiği etkiyle de kamuflaj deseninin esin kaynağının askeri üniformalar değil, doğa olduğunu vurguluyor.

gshock_3

Zorlu Ortamlara Dayanıklı

Koyu tonlardaki British Bonsai Forest kayışa ve simsiyah bir kasaya sahip koleksiyon, kadranındaki koyu turuncu detaylarla yüksek görünürlük etkisi yaratırken, Maharishi ile G-SHOCK işbirliğinin sinerjisini yansıtıyor. Yeni model, çamur ve benzeri maddelerin içeri girmesini engellemenin yanı sıra zorlu ortamlara dayanıklılık sağlayan tasarımıyla da fark yaratıyor.

gshock_4

Teknik Özellikler:

  • Suya, darbeye ve titreşime karşı ekstra dayanıklılık
  • Güneş enerjili pil
  • Çamura ve toza karşı ekstra dayanıklı kilit vidalı kurma kolu
  • Çift LED
  • Üçlü sensörlü sıcaklık kontrolü
  • Multi Band 6 teknolojisi

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER