MarkaWorld.com

Doğa Sporları Fuarı

Doğa Sporları Fuarı
02 Aralık 2016 - 11:08 'de eklendi ve 3310 kez görüntülendi.

Efem Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. A.Ş. tarafından düzenlenen İstanbul Prohunt  Doğa Sporları Kamp, Balıkçılık, Bisiklet Fuarı, Türkiye’de doğayla ilgili organize edilen en büyük uluslararası fuardır. Fuar, 2012 yılından bugüne büyüyerek düzenlenmektedir ve  2014 yılında yeni konseptiyle birlikte ‘İstanbul Prohunt’ adıyla anılmaya başlamıştır.

Ülkemiz ve dünyanın doğa sporları alanında öne çıkan bütün firmalarını bir çatı altında bulabileceğiniz bu fuar, gencinden yaşlısına doğal yaşamdan keyif alan herkese hitap ediyor.

Ülkemizin ve yaşadığımız dünyanın mükemmel coğrafyasını dikkate aldığınızda yılın 12 ayı sürdürebileceğiniz doğa gezintilerinizin yanı sıra günlük yaşamda da kullanabileceğiniz outdoor malzemeleri ve ekipmanları, dağ bisikletleri, şehir bisikletleri, atv ler, trekking, sportif balıkçılığa dair her şey 20-23 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenecek  İSTANBUL PROHUNT fuarı 11. salonda yer alacaktır.

Katılımcı firmalar, sektörün geleceğine yön veren yenilikçi ürünlerini İstanbul Prohunt’da yerli ve yabancı misafirlerin beğenisine sunarak ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli adımlar atmaktadır. Bir cazibe merkezi olan İstanbul; uluslararası havalimanları, gelişmiş toplu taşıma sistemleriyle ve modern fuar alanıyla sizleri bekliyor.

İstanbul Prohunt; yaşayan ve yaratan doğanın tutkusu…

Daha fazla bilgi için: http://dogasporlarifuari.com

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER