MarkaWorld.com

Dış mekanlar için dayanıklı ve sağlıklı: novathermowood

Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken ve Thermowood teknolojisinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan Novawood, dış mekan zemin ve cephe kaplama koleksiyonuyla doğanın huzurunu mekanlara taşıyor. İnsan trafiği yoğun olan mekanlardan, tüm hava koşullarına açık alanlara kadar her türlü yerde güvenle kullanılabilen ürünler doğadan ilham alıyor. Novawood, dış mekanlarda hem estetik hem uzun ömürlü hem de şık bir kullanım sunuyor.

Dış mekanlar için dayanıklı ve sağlıklı: novathermowood
05 Mayıs 2017 - 19:19 'de eklendi ve 1827 kez görüntülendi.

Kentsel dönüşüm ile birlikte yoğunlaşan inşaat ve yapı sektörü artık doğal ve dayanıklı ürünlere yöneliyor. Hem konforu hem de dayanıklılığı ve şıklığı buluşturan ürünler yeni projelerin baş tacı oluyor. 2005 yılında sektöre adım atan Novawood, ahşabı en doğal ve mükemmel haliyle korumak için uygulanan bir ısıl işlem yöntemi olan Thermowood teknolojisini mekanlarla buluşturuyor. Geleneksel zemin ve cephe kaplama anlayışını değiştiren marka, insan trafiğinin yoğun olduğu veya dış etmenlere daha açık yerlerin zemin ve cephe kaplamalarında dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

novawood_3

Cephe kaplamaları artık çok daha dayanıklı ve sağlıklı

Dış mekan kullanımlarında sektörünün vazgeçilmezi haline gelen novathermowood dişbudak, dış mekanlarda hem estetik hem de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Thermowood işleminden sonra en sert hava koşullarına bile dayanıklı hale gelen novathermowood dişbudak, farklı ebatlarda üretilebildiği için cephe kaplamalarında en iyi alternatifler arasında yer alıyor.

 novawood_2

Ahşabın doğallığı ayaklarınızın altında

Gün boyu ıslanan veya dış etmenlere daha açık mekanların zemin kaplamalarında dayanıklılığın yanı sıra kullanılan ürünlerin şıklık katmaları da önemli rol oynuyor.

Novawood, yazın en çok vakit geçirilen havuz kenarları, plaj iskeleleri, teraslar, balkonlar ve park-bahçe düzenlemeleri için novathermowood deck koleksiyonunu sunuyor. Novawood, novathermowood zemin kaplama ürünleri ile yaşam alanlarının farkını ortaya çıkarıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER