MarkaWorld.com

Dijital dönüşüm sonrası finans sektörünü neler bekliyor?

Bağımsız danışmanlık şirketi Obserwatorium.biz’in kurucu ortağı ve CCO’su Milosz Brakoniecki’nin konuşmacılar arasında yer alacağı 5. E-ticaret Konferansı’nda dijital transformasyon sürecinin en fazla etkilediği sektörler arasında yer alan finans sektöründe yaşanacak değişimler, Polonya finans sektöründen örnekler eşliğinde aktarılacak.

Dijital dönüşüm sonrası finans sektörünü neler bekliyor?
29 Nisan 2016 - 10:27 'de eklendi ve 1790 kez görüntülendi.

17 Mayıs tarihinde Point Hotel Barbaros’ta beşinci kez düzenlenecek olan E-Ticaret Konferansı, Dijital Transformasyon ve E-CRM ana temasıyla katılımcılarını buluşturacak.

Çeşitli sunum ve panellere ev sahipliği yapan organizasyonda, bağımsız danışmanlık şirketi Obserwatorium.biz’in kurucu ortağı ve CCO’su Milosz Brakoniecki konuşmacılar arasında yer alacak. Polonya finans sektöründen örnekler paylaşacak olan Brakoniecki dijital dönüşüm sürecinde E-ticaret ve E-bankacılık arasındaki benzerlikler ve farklılıkların yanı sıra, Omnichannel ödeme sistemleri, Çok kanallı dağıtım kanalları yönetimi ve Dijital transformasyon stratejilerini konusunda deneyimlerini aktaracak.

Formalis ve Salesforce’nin katkılarıyla gerçekleşen konferansta, farklı sektörlerde ön plana çıkan e-crm uygulamaları, dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin E-CRM stratejilerine etkisi, Azerbaycan e-ticaret pazarı, işbirliği olanakları ve başarı hikayeleri ise ele alınacak diğer konular arasında yer alıyor.

Konferans kapsamında deneyimlerini paylaşacak olan diğer isimler ise; Digital Transformaion kitabının yazarı Mark Baker, Salesforce Türkiye Mid-Market Satış Müdürü Egemen Ersan ve Formalis Satış-Pazarlama Direktörü Murathan Araz, KoçSistem Genel Müdür Yardımcısı Can Barış Öztok, Enocta Ürün ve Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Emre Tok, Denizbank CRM Grup Müdürü Emre Demir, T-Soft Yazılımcı ve Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, Ford Otomotiv Bilgi Teknolojileri Direktörü Hayriye Karadeniz, E-Ticaret İş Geliştirme ve danışmanı Nicat Manafov.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER