MarkaWorld.com

DenizBanklı KOBİ’lere öğle yemeklerinde Ticket avantajı

KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği hizmet ve işbirlikleri ile farklılaşan DenizBank, müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmalarını sürdürüyor. Ticket Restaurant ile yapılan işbirliği kapsamında çalışanları için en az 1.000 TL tutarında öğle yemeği kartı/kuponu siparişi veren DenizBanklı KOBİ’lere anında 250 TL Ticket Restaurant yemek kuponu hediye ediliyor.

DenizBanklı KOBİ’lere öğle yemeklerinde Ticket avantajı
16 Haziran 2016 - 9:55 'de eklendi ve 1669 kez görüntülendi.

Yenilikçi hizmetleri ile Türkiye ekonomisinin dinamosu KOBİ’lere her türlü desteği vermeyi öncelikleri arasında gören DenizBank, yaptığı anlaşmalar ile KOBİ müşterileri için önemli avantajlar sunmaya devam ediyor.

DenizBank ile Ticket Restaurant’ın yaptığı anlaşma kapsamında, yeni Ticket Restaurant müşterisi olarak çalışanları için en az 1.000 TL tutarında öğle yemeği kartı/kuponu siparişi veren DenizBanklı KOBİ’lere anında 250 TL Ticket Restaurant yemek kuponu hediye ediliyor. Kampanyadan yararlanmak için “TICKET” yazıp 3280’e mesaj göndermek ve gelecek olan şifreyi (0216) 655 78 11’i arayarak yeni Ticket Restaurant müşterisi kaydı esnasında iletmek yeterli.

denizbank_2

“KOBİ’lerimizin tüm ihtiyaçlarında yanlarındayız”

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız hayata geçirdikleri işbirliği ile ilgili şunları söyledi; “DenizBank olarak, KOBİ ve esnafımıza  sadece finansal çözümlerimizle değil, gelişim ve büyümelerine olanak sağlayacağına inandığımız her noktada destek olmaya büyük önem veriyoruz. Sektöründe öncü firmalarla yaptığımız işbirlikleri neticesinde müşterilerimize günlük hayatlarını kolaylaştıracak; ticari faaliyetleri gereği karşılamak durumunda oldukları maliyetleri azaltacak hizmetleri avantajlı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu misyonumuzun devamı niteliğinde Ticket Restaurant müşterisi olarak çalışanları için en az 1.000 TL tutarında öğle yemeği kartı/kuponu siparişi veren DenizBanklı KOBİ’lere anında 250 TL Ticket Restaurant yemek kuponu hediye ediyoruz. Halihazırda  müşterilerimizin kuru temizleme ihtiyaçları için Dry Center, kargo gönderimleri için MNG Kargo, elektrik ihtiyaçları için Zorlu Elektrik, güvenlik ihtiyaçları için Pronet, personel ihtiyacı için Eleman.net ve çeviri hizmetleri için Protranslate.net firmaları ile işbirliklerimiz devam ediyor. Önümüzdeki dönemde de işletmelerin diğer harcamalarını azaltmaya yönelik anlaşmalar yaparak KOBİ’lerimize faydalar sunmayı sürdüreceğiz.”

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER