MarkaWorld.com

Denim mavisinden pembeye moda renkler cephelerinize de renk katabilir!

2017 yılının moda renkleri kıyafetlerde yansımasını gösterirken, cephe tasarımlarına da modayı taşımanız mümkün! Baumit Life renk sistemi yıla damga vuracak renklerin her tonuna ulaşmanız için bir ” tık” yakınınızda!

Denim mavisinden pembeye moda renkler cephelerinize de renk katabilir!
27 Nisan 2017 - 16:20 'de eklendi ve 1408 kez görüntülendi.

Bu yılın moda renklerinden kolaylık ve rahatlama sağlayan denim mavisi; güneşli günleri ve neşeyi çağrıştıran parlak sarı; gösterişli ve hayat dolu kırmızı turuncu; yumuşak bir ışıltı veren pembe; ferahlatıcı ve tazeleyici etkisi ile yeşil…Dış cephelerde klasik renk olan beyazın yanı sıra cephe tasarımını ve vurguları öne çıkarabileceğiniz yılın moda renklerinden. Geometrik ve karmaşık desenler kumaşlarda olur da, cepheler de olamaz mı?

Baumit Life, 94 ana rengin temel alındığı ve her rengin 8 farklı tonu geliştirilerek oluşturulan bir renk sistemi. Beyazın bile 6 farklı tonunun bulunduğu 888 renk tonu içerisinden moda renklere ulaşmak son derece kolay. Üstelik cephelerin özgürce şekillendirilmesi için geliştirilen en yaratıcı ürünlerden CreativTop ile kendi desenlerinizi yaratmanız da mümkün!

www.baumitlife.com adresi üzerinden size hangi rengin uygun olduğunu bulabilir, karşılaştırmalar yapabilir, cephe üzerinde uygulamasını görebilirsiniz. CreativTop uygulamalarından örnekleri de seçeceğiniz renk üzerinde görme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca Android işlemcili telefon ve tabletler ile ios sistemli i-phone ve i-pad’ler için geliştirilen uygulamaları www.baumitlife.com sitesinden ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.

Baumit, İleriye yönelik fikirler.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER