MarkaWorld.com

DemirDöküm’den yüksek teknolojili çözüm: MaxiCondense yoğuşmalı kazan

Türkiye ısıtma ve soğutma sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, MaxiCondense duvar tipi yoğuşmalı kazanları ile merkezi ısıtmada maksimum verim arayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Bireysel konut veya işletmelerde kullanılmak üzere DemirDöküm’ün sektördeki 63 yıllık birikimi ile geliştirilen MaxiCondense, 128 kW kapasiteli yeni modeliyle kullanıcısına ekstra güvenlik, konfor ve yüzde 109 enerji verimliliği sağlıyor.

DemirDöküm’den yüksek teknolojili çözüm: MaxiCondense yoğuşmalı kazan
15 Mart 2017 - 8:42 'de eklendi ve 1332 kez görüntülendi.

DemirDöküm, merkezi ısıtmada yüksek kapasite ihtiyacını yenilikçi teknolojiye sahip MaxiCondense duvar tipi yoğuşmalı kazan modelleri ile karşılıyor. Sahip olduğu ileri teknolojilerle bireysel konut veya işletmelerde maksimum sıcaklık, verimlilik, konfor ve minimum enerji tüketimi vadeden MaxiCondense, 128 kW kapasiteli modeliyle verimlilik çıtasını yükseltiyor.

Ergonomik tasarımının yanı sıra kolay kullanımıyla da ön plana çıkan MaxiCondense, üstün özellikleri ile yüksek enerji tasarrufu ve yüzde 109 enerji verimliliği sağlıyor. Kaskad uygulamalarda daha az sayıda cihazla istenilen kapasitede çalışma imkânı sağlayan MaxiCondense, hem sistem maliyetini azaltıyor, hem de yer tasarrufu sağlıyor. Özel tasarımlı, premiks yanma teknolojili yoğuşmalı eşanjörü sayesinde maksimum verime ulaşarak ısı kaybının önüne geçen ürün, temiz yanma ve düşük emisyon değerleriyle de çevre dostu.

“HEDEF MAKSİMUM ENERJİ VERİMLİLİĞİ”

Duvar tipi yoğuşmalı kazanların ve seri bağlanarak kullanılan kaskad uygulamaların giderek daha çok tercih edildiğini belirten DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, “Sonsuz kaynaklara sahip değiliz. Gezegenimizin sürdürülebilirliğinde enerji verimliliği hayli önem taşıyor. DemirDöküm olarak üretimde ve sonrasında toplum çıkarlarını gözeten bir şirketiz. İlk olarak 7 yıl önce satışa sunduğumuz MaxiCondense, karmaşadan arındırılmış, fonksiyonel ve kolay kullanımı ile tüketicilerimizin takdirini kazandı. Diğer yoğuşmalı ürünlerimizde olduğu gibi MaxiCondense’in de öne çıkan en büyük özelliği yüksek enerji tasarrufu sağlaması ve çevre dostu olması. Büyük ve yüksek katlı yapılar için en ideal çözümü sunan MaxiCondense’in 128 kW kapasiteli modeli sahip olduğu özellikleri ile 6 aylık satış hedefini 3 ay gibi kısa bir sürede tamamladı. Farklı kapasitelerde bireysel ve sistemsel tüketici ihtiyaçlarına çözüm sunan 5 farklı yoğuşmalı modelimiz ile 2016 yılında yüzde 35 büyüme yakaladık. 2017 yılında da hedefimiz aynı başarıyı yenilemek” dedi.

Fiyat performansı ile son derece tüketici dostu olan MaxiCondens’in DemirDöküm güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ile satış sonrası hizmetlerde de tüketicisine kazandırdığını belirten Ertuna; “DemirDöküm olarak bugün Bozüyük’ten dünyanın 47 ülkesine sadece ürün değil, yüksek teknoloji ihracatı gerçekleştiriyoruz. Yakaladığımız bu başarının altında yatan sır; birinci sınıf kalitede üretim yaklaşımı, satış sonrası hizmet, yaygın servis ağımız ile özel donanımlı servis teknikerlerimiz” açıklamasını yaptı.

Ürettiği her yeni üründe tüketici beklentilerinin ötesinde ürün geliştiren DemirDöküm’ün MaxiCondense ürün gamına katılan yeni duvar tipi yoğuşmalı kazanın diğer özellikleri ise şöyle;

– 128 kW kapasiteli modellerde 1280 kW’a kadar kaskad imkânı

– 25 kW’a kadar modülasyon imkânı

– Master ve slave cihazlar kullanılarak kaskad olarak çalışabilme

– Master cihaz üzerindeki kontrol panosu ile boyler ve 2 ısıtma devresinin kontrolü

– 6 bar işletme basıncı

– Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme

– LCD Ekran

– Ergonomik Boyut

– Fonksiyonel, kolay anlaşılır menü

– Panel üzerinden sistem durum değerlendirme bilgilerine erişim

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER