MarkaWorld.com

Demir Romance ve Demir La Vida’dan ev alanlar Sevgililer Günü yemeğini Çırağan Sarayı’nda yiyor

Sevgililer Günü’nde sevgililere özel anlar yaşatmak isteyen Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor. Kampanya, 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.

Demir Romance ve Demir La Vida’dan ev alanlar Sevgililer Günü yemeğini Çırağan Sarayı’nda yiyor
09 Şubat 2016 - 9:34 'de eklendi ve 1691 kez görüntülendi.

İnşaat sektörünün öncü markası Demir İnşaat, Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan ve akıllı ev sistemleri ile öne çıkan Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden 6-14 şubat tarihleri arasında ev alanlara Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya düzenledi. Demir İnşaat, kampanya kapsamında Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor.

Projelerini aşkla tasarlayıp hayata geçirdiklerine dikkat çeken Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir Romance ve Demir La Vida’dan ev alacak olan sevgililere ve çiftlere özel bir kampanya düzenleyip onları İstanbul’un en özel mekanlarından biri olan Çırağan Sarayı’nda aşk dolu bir yemeğe gönderiyoruz” dedi.

Aşk Temasıyla Oluşturuldu

Aşk temasıyla yükselen ve geçtiğimiz yıl Temmuz ayında teslim edilen Demir Romance, toplamda 7 bloktan, 776 rezidans konut, 28 villa, 60 ticari birimden oluşuyor. Yaşamın başladığı proje hem lokasyonu hem de cazip imkanları ile oturumcuların ve yatırımcıların yüzünü güldürüyor.

İstanbul’un Yükselen Bölgesi

İstanbul’un son yıllarda Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. havalimanı gibi projelere yakınlığı ile yükselen yatırım bölgesi haline gelen Büyükçekmece’de yer alan Demir La Vida projesi de bulunduğu bölgeyi akıllı ev teknolojileri ile tanıştırdı.

Ortadoğu’nun en çok tanınan ve bilinen konut projesi olarak dikkat çeken Demir La Vida, 5 blokta 379 konut ve 29 ticari ünite olarak inşa ediliyor. İspanyolca “hayat” anlamına gelen “La Vida”dan adını alan proje, yüzme havuzları, yürüyüş yolları, geniş sosyal alanları gibi yaşamı kolaylaştıracak detaylara sahip. 

Akıllı Evler ve Eşsiz Manzara

Büyükçekmece koyu, Marmara Denizi ve göl manzarasına hakim Demir La Vida’nın yüzde 76’sı yeşil alandan oluşuyor. Deniz ve göl manzarası hemen her kattan seyredilen Demir La Vida yeni bir yaşamın kapısını aralamak isteyenler için çok özel imkanlarla hazırlandı.

550 adeti kapalı olmak üzere toplam 730 araçlık otopark alanına sahip Demir La Vida’da 1+1 daire tipinden 5,5+1’e kadar farklı ihtiyaçlara yanıt veren 15 farklı konut seçeneği olan 379 adet daire yer alıyor. “Akıllı Ev Sistemi” ile tek tuşla evin tüm elektrik sistemi ve bağlı bulunan aygıtların durumu, perdeler, ocak ve fırınların zaman ayarı, ısıtma ve soğutması kontrol edilebiliyor.

 

konutonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER