Dekton’un yeni renkleri piyasaya çıkıyor…

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, iç ve dış yüzeylerde yenilikçi bir trend yarattığı Dekton ile tüm yüzeylerde tarz devrimine devam ediyor.

Dekton’un yeni renkleri piyasaya çıkıyor…
09 Mayıs 2017 - 11:09 'de eklendi ve 1720 kez görüntülendi.

Mimari ve teknik açıdan iç ve dış yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, Ar-Ge departmanının geliştirdiği Dekton’un yeni renklerini tasarım severlerin beğenisine sunuyor. Dekton ultrakompakt yüzeyler sayesinde dayanıklılık ve aşınmaya karşı yüksek direnç isteyen alanlarda, mimari uygulamalar kolayca gerçekleştirilebiliyor. Dekton’un yeni renklerine ilişkin açıklamalarda bulunan Cosentino Türkiye Ülke Müdürü Alper Şensan, “Yüzeylerde devrim yaratan Dekton leke ve boya tutmaması, güneş ışıklarından etkilenmemesi, donmaya ve ısıya karşı direnci, alev almayan malzemesiyle tasarımlar için önemli bir alternatif sunuyor. Aşınmaya ve çizilmeye karşı yüksek direnci olan Dekton’un Nayla, Qatar, Manhattan ve Vienna’dan oluşan yeni renkleriyle mekanlarda fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

dekton_3

Modern ve fonksiyonel Manhattan, egzotik güzellik Qatar

Cosentino’nun ürettiği Dekton’un yeni renkleri, performans ve tasarım açısından her türlü ihtiyacı karşılıyor. Mat beyaz rengiyle dekoratif bir mekana ferahlık ve genişlik kazandıran Nayla, ışık dolu ve estetik yanı kuvvetli incelikli projeler yapmak için ideal bir seçenek sunuyor. Parlak bej tona sahip, kumun dinginliğini ve çölün güzelliğini anımsatan Qatar, her türlü malzeme ile mükemmel bir şekilde birleşebilen, doğallık ve sıcaklıkla dolu yalın bir renk vaadediyor. Yüzey altında kozmopolit çimento dokusu bulunan parlak gri renkteki Manhattan, mekanlara modern ve fonksiyonel bir hava sağlamakla beraber diğer tonlar ve dokularla çekici bir kontrast oluşturuyor. Tüm alanlara netlik ve genişlik kazandıran, parlak beyaz bir tona sahip Vienna ise hafif ve zamansız bir bina tasarımı için ideal çözüm sağlıyor.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER