MarkaWorld.com

Danfoss Türkiye, İranlı iş ortaklarına destek

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında dünya lideri Danfoss, İranlı iş ortaklarını desteklemeye yönelik faaliyetlerini sürdürüyor.

Danfoss Türkiye, İranlı iş ortaklarına destek
29 Mart 2017 - 9:04 'de eklendi ve 1253 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz yıl içerisinde İran’da kendi yerel ofisini açan Danfoss, bu bölgeyi Türkiye ofisine bağlamış, tüm ticari ve teknik desteği buradan sağlanma kararı vermişti. Bu kapsamda Danfoss Türkiye Soğutma Teknik Destek & Eğitim Müdürü Adnan Güney tarafından uygulamaya yönelik saha ziyaretleri gerçekleştirildi ve ardından bir dizi eğitim verildi.

Danfoss Türkiye’den İranlı iş ortaklarına eğitim

Bir grup şirketi olan, yıllık 250 adet üzeri chiller ve rooftop kapasiteli İran’ın R410A soğutkanlı tek HVAC cihaz üreticisi olan Sarmayesh Germayesh Co. firmasına Adnan Güney tarafından saha desteği verilerek ardından, “Soğutma Sistemleri için Uygulama İpuçları” ve “Danfoss DSH kompresörleri” konularında eğitim verildi. Sonrasında 60 yıllık bir geçmişe sahip, bölgenin en köklü ve soğutmanın her dalında faaliyet gösteren Vahid Ref Industry firması ziyaret edilerek Danfoss AKV/ETS elektronik genleşme valfleri ve Coolselector2 konularında uygulamalı eğitimler verildi. Son olarak ise, Danfoss İran ofisinde bir organizasyon düzenlenerek, Sabcool Co., Arsam Pishro Co. ve Tisa Sanat Co. firmalarının katıldığı toplu bir seminer düzenlenerek “Kompresör Uygulama Hataları” eğitimi ve “Coolselector2” kullanımı hakkında bilgiler aktarıldı.

danfoss_2

Gerek yerli OEM firmaları gerekse bölgedeki distribütör firmalar Danfoss ürün ve çözümlerine yoğun ilgi gösterdi. İranlı firmalara Danfoss’un ekipman tedarikçisi olmalarının yanı sıra, yeni yapılanma doğrultusunda teknik ve saha destekleri ile uygulamalarında da çözüm ortağı olma konusunda bilgilendirmeler yapıldı.

Danfoss Türkiye, İran pazarına yönelik saha desteği ve eğitimlerini sürdürecek.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER