MarkaWorld.com

Daire Kartal, size çok iyi komşuluk edecek arkadaşlarınızı seçme imkanı sunuyor

‘Daire Kartal’ projesinden konut sahibi olmak isteyenler, yeni hayata geçirilen ‘Konu Komşu Uygulaması’ ile hem komşusunu seçme hem de mevcut indirim imkanlarından yararlanıyor.

Daire Kartal, size çok iyi komşuluk edecek arkadaşlarınızı seçme imkanı sunuyor
03 Nisan 2017 - 16:28 'de eklendi ve 1344 kez görüntülendi.

Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul, Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği ‘Daire Kartal’ projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yepyeni bir ayrıcalık sunuyor.

‘Peşinat yatırmadan ev sahibi olma ve taksitlere taşınınca başlama’ imkanının yanı sıra ‘60 ay sıfır faiz’ ve ‘peşin ödemede yüzde 10 indirim’ fırsatlarının sunulduğu Daire Kartal’da; son olarak, yeni ev sahiplerine sosyal medya üzerinden ‘komşusunu seçme’ imkanı sağlanıyor.

Size en iyi komşuluk edecek arkadaşlarınızı bulun

Hangi Facebook arkadaşın, ‘Komşuda düşer bize de düşer’, ‘Düğün olur iki kişiye, kaygısı düşer komşuya’ atasözlerindeki komşu olabilir? Yeni uygulama ile Facebook, ‘Daire Kartal’da size çok iyi komşuluk edecek arkadaşlarını seçiyor.

Uygulama, www.dairekartalkomsum.com adresinde yayınlanıyor. Siteye giren kullanıcılar, ‘Başla’ butonuna tıklayarak devam ettiğinde, Facebook’a arkadaş listelerine ulaşması için izin veriyor. Uygulamanın algoritması, kişinin arkadaşlarını tarıyor ve ona komşu olabilecek 6 arkadaşını gösteriyor.

daire_kartal_2

Bu aşamadan sonra kullanıcı, isterse ‘Facebook’ta paylaş’ butonuna basarak arkadaşlarını Facebook duvarlarında paylaşabiliyor. Kullanıcılar paylaşım yaparken, kendisine komşu çıkan arkadaşları otomatik etiketleniyor ve onların paylaşımlarının altında sohbet edebiliyor. Uygulama, ayrıca kullanıcı ve komşularına en uygun ‘Daire Kartal’ dairesini öneriyor.

Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri ‘Daire Kartal’da
Kale Grubu güvencesiyle Kartal’da yükselen prestijli projede, Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla da değer kazanan ‘Daire Kartal’, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile ayrıcalık yaratıyor.

Metroya sadece 350 metre uzaklıkta
Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. ‘Daire Kartal’, ayrıca Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km uzaklıkta yer alıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER