MarkaWorld.com

Daikin’den plajda serinleten kullanıcı deneyimi

Kullanıcılarına iklimlendirme deneyimi yaşatabilmek için dünyanın en büyük iklimlendirme deneyim merkezi Fuha İstanbul’u açan Daikin, bu konudaki iddiasını şimdi de plajlara taşıyor. Daikin, ilkini Babylon Çeşme’de açtığı Serinleme Odası ile güneşlenirken sıcaktan bunalanlara klima konforunda serinleme fırsatı sunuyor.

Daikin’den plajda serinleten kullanıcı deneyimi
29 Haziran 2016 - 14:52 'de eklendi ve 1771 kez görüntülendi.

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, sıcaktan bunalanlara bu yaz farklı bir deneyim yaşatacak. Kullanıcı deneyimine verdiği önemi showroom’larını bir deneyim alanına dönüştürerek ve dünyanın en büyük iklimlendirme merkezini İstanbul’da açarak gösteren Daikin, şimdi de plajlarda ilginç bir uygulama başlattı. Babylon Çeşme ile birlikte yeni bir işbirliğine imza atan Daikin, plajda hizmet veren ilk Serinleme Odası’nı Çeşme’de hizmete açtı.

Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Aya Yorgi’de bin kişilik plajı, dingin koyu, narenciye bahçeleri ve ‘daima iyi müzik’ anlayışı ile hizmet veren Babylon Çeşme, teknoloji ile tasarımı buluşturan, tüketici ve çevre dostu ürünleri ile ‘daima iyi hava’ diyen Daikin ile birlikte bu yaz konuklarına ilginç bir deneyim sunacak. Babylon Çeşme ve Daikin markalarının kalite anlayışını yansıtan bir işbirliğine imza atan alanının iki öncü markası, tatil için Çeşme’yi seçenlere Plaj Serinleme Odası ile farklı bir hizmet sunmuş olacak.

daikin_2

Sektöründe bir ilke imza atarak bir plajda Serinleme odası kuran Daikin, yaz boyunca Babylon Çeşme konuklarına farklı bir serinleme deneyimi yaşatacak. Daikin’in yeni nesil tüketici ve çevre dostu klimaları ile plaj ortamına uygun bir şekilde tasarlanan Serinleme Odası, sıcaktan bunalanlara serinleme fırsatı tanıyacak. 20 m2’lik bir alan üzerine kurulan Serinleme Odası’na gelen ziyaretçiler, Daikin’in dünyada eşi olmayan ürünü Ururu Sarara ile serinleme fırsatı yakalıyor. Ururu Sarara, serinletme fonksiyonunun yanı sıra nem kontrolü, hava temizleme, dışarıdan taze hava alıp içeri üfleme özellikleriyle oda içinde mükemmel bir hava sağlanıyor. Tüm bunları yaparken 19 desibel ses seviyesiyle fısıltı sessizliğinde çalışıyor ve sıradan klimalardan yüzde 30 daha az enerji tüketiyor. Daikin Plaj Serinleme Odası’nda bir yandan klima konforu yaşayan Babylon konukları, arzu etmeleri halinde cihazlar ve iklimlendirme hakkındaki sorularına da yanıt bulacak. Daikin Serinleme Odası, ziyaretçilerine farklı bir kullanıcı deneyim ortamı sunarken, yüzde 20 indirim ve sürpriz hediyeler ile de Babylon Çeşme konuklarına ayrıcalıklı bir tatil keyfi sunacak.

Daikin Türkiye Kurumsal İletişim Yöneticisi Hülya Dinçer, bu sıra dışı proje ile tüketici deneyimi konusunda kalıplaşmış uygulamaları aşmak istediklerini vurgularken, şunları söyledi: “Hava kalitesi gibi gözle görülemeyen bir konuyu hissedilir kılmak, kullanıcılarımıza çeşitli ortamlarda Daikin farkını yaşatmak için çalışıyoruz. Daha önce Daikin Showroom’larını birer tüketici deneyim noktasına dönüştürmüştük, ardından dünyanın en büyük, Avrupa’nın ilk deneyim merkezi olan Daikin Solution Plaza Fuha İstanbul’u Levent’te hizmete açtık. Şimdi de Babylon ile Çeşme’de Türkiye’nin, bilgimiz dahilinde dünyanın ilk Serinleme Odası’nı hayata geçirdik. Bundan sonra da tüketicimizi iklimlendirme ve iyi hava konusunda farklı mecralardan yararlanarak bilgilendirmek, farklı yaşam alanlarında kullanıcı deneyimi yaşatmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER