MarkaWorld.com

CRM Medya, iftar yemeğinde sektörleri buluşturdu

Kendi sektörlerinde hayata geçirdikleri başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren CRM Medya, Union İstanbul ve Birevim, iş ortaklarıyla gerçekleştirdiği iftar yemeğinde bir araya geldi. CRM Medya’nın, 28 Haziran Salı günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşen iftar programına 250 davetli katıldı.

CRM Medya, iftar yemeğinde sektörleri buluşturdu
01 Temmuz 2016 - 13:49 'de eklendi ve 2166 kez görüntülendi.

CRM Medya, Union İstanbul ve Birevim, iş ortakları için 28 Haziran Salı günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te iftar yemeği organize etti. Ramazan coşkusu ve maneviyatının birlikte paylaşıldığı iftar yemeğinde CRM Medya, Union İstanbul ve Birevim’in 2016 yatırım hedefleri ve sektörün genel durumuna yönelik sıcak sohbetler yapıldı. CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Union İstanbul Ajans Başkanı Mehmet Erkmen’in evsahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine farklı sektörden çok sayıda davetli katıldı.

ramazan_becer

“Üç farklı marka olarak değişen müşteri beklentilerinden besleniyoruz”

Yemekte davetlilere yönelik kısa bir konuşma yapan CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, “CRM Medya, Union İstanbul ve Birevim olarak tüm müşterilerimiz için katma değer yaratarak, müşterilerimiz tarafından öncelikli olarak tercih edilen iş ortağı olmayı hedefliyoruz. Digital dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve markalarımıza en doğru hedeflerle hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Elbette bunu yaparken siz değerli iş ortaklarımızın desteğini her zaman yanımızda hissetmek bize önemli bir güç sağlıyor. Ajans olarak; yenilik, rekabet ve değişen müşteri beklentilerinden besleniyoruz.” diye konuştu.

Öte yandan iş ortaklarıyla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu yenileyen CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

murat_ciftci

Çiftçi: Birevim, hepinizin bildiği bir sistemin yeni kodlarla yazılmış hali

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer’den sonra söz alan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi ise, “Birevim, hepinizin bildiği bir sistemin yeni kodlarla yazılmış hali. Faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden yorumlayan Birevim, milyonlarca insanın hayalini yeni, akılcı, faydalı ve sıra dışı yöntemle gerçekleştirip, mutlu olmalarına vesile olmanın heyecanı üzerine kurulu bir sistem. Biz de Birevim olarak CRM Medya’nın gayrimenkul sektöründeki gücünü arkamıza alarak müşterilerimizin ve tüm Türkiye’nin güvenle ev sahibi olması için elimizden geleni yapmak için çalışıyoruz” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER