MarkaWorld.com

Cosentino’dan zamansızlığı yansıtan Eternal serisi…

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, doğal taşlardan ilham alınarak tasarlanan yeni Silestone Eternal Collection ile tezgahlarda yeni bir devrime öncülük ediyor.

Cosentino’dan zamansızlığı yansıtan Eternal serisi…
04 Mayıs 2017 - 10:08 'de eklendi ve 1563 kez görüntülendi.

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, doğal taş sektöründe en rağbet gören egzotik mermerlerden iham alan, göz kamaştırıcı yeni renk yelpazesi ‘Eternal’ koleksiyonunu tasarım severlerin beğenisine sunuyor. Cosentino tarafından geliştirilen ve N-Boost teknolojisiyle üretilen Silestone Eternal serisine ilişkin açıklamalarda bulunan Cosentino Türkiye Ülke Müdürü Alper Şensan, “Doğal taşın estetiği ve zaman tanımayan zarafetinden esinlenen Silestone Eternal Collection, bizi çağlar ötesi bir yolculuğa çıkarıyor. Tarihi bir devrim niteliğinde olan N-Boost teknolojisiyle üretilen ilk Silestone koleksiyonu olan Eternal’ın yüzey temizliği ve bakımı eskiye oranla çok daha kolay. Yüzey, üzerinde sıvı tutmadığından kirlenmiyor ve yüzey temizliği şimdiye kadar olmadığı şekilde kolaylaşıyor. Darbeye ve çizilmelere karşı da yüksek direnç sağlıyor” dedi.

Zamansız bir doğallık sağlayan Eternal Collection Türkiye’de

Cosentino’nun, tasarım dünyasında ilgi gören Silestone Eternal projesi, estetikle fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Eternal Calacatta Gold, Eternal Statuario, Charcoal Soapstone, Eternal Serena, Eternal Marguina ve Pearl Jasmin olmak üzere 6 renkte üretilen Eternal koleksiyonu, kullanıcılara zamansız bir doğallık sağlıyor. Olağanüstü yüzey parlaklığı ve yoğun rengiyle göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olan, yeni renk serisiyle hayranlık uyandıran Silestone Eternal, Mayıs ayında Türkiye lansmanını yapıyor.

cosentino_3

Eşsiz bir zarafet Calacatta Gold, İtalyan esintili Eternal Statuario

Silestone Eternal, tasarım tutkunu kullanıcılara, kuvars taşının tüm avantajlarını kullanarak, mermer doğallığında, zamansız ve güzellik dolu bir malzemeye odaklanan eşsiz bir koleksiyon vadediyor. Zarif, geniş gri vurguların altın renkli pırıltılarla serpiştirildiği, beyaz bir zeminden oluşan bir renk olan Eternal Calacatta Gold, zamansız görünümü ile eski zamanlardan beri çok beğenilen bir mermerden ilham alıyor. Klasik İtalyan Carrara mermerinden esinlenen Eternal Statuario ise gri renk tonunda çok yumuşak, ışıltılı vurgulamaları olan beyaz bir yüzeye ve derinlik hissiyle öne çıkan bir zemine sahip.

İspanyol klasiği Eternal Marquina

Popüler ‘sabun taşı’ndan esinlenen Charcoal Soapstone, güçlü gri vurgulu renklere sahip. Kullanıcılara yuvarlaklığı, derinliği ve hareket hissi ile karakterize edilen muhteşem bir kombinasyon sunuyor. Derinliklerine doğru çekilen, ince, hassas, beyaz çizgilere sahip gri taş görünümünde olan Eternal Serena, doğanın inceliği ve yumuşaklığını hatırlatıyor. Güzel İspanyol Siyah Marquina mermerinden ilham alan Eternal Marquina, yüzeyde ortaya çıkan tatmin edici, yoğun, beyaz detayları ve vurgulamaları olan yoğun siyah bir zemine sahip, iç mimari alanında çok yaygın bir İspanyol klasiği. Koleksiyonun son rengi, Beyaz Macaubas mermerinden ilham alınarak tasarlanan Pearl Jasmin ise, doğal, zamansız bir zarafetin saf estetikle buluştuğu, iç içe geçmiş gri dalgalar ve vurgulamalara, damarlı beyaz bir zemine sahip.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER