MarkaWorld.com

Çömlek kültüründen maksimum temizlik konseptli teknoloji: Serel Poseidon

Geleneklerden esinlenerek yeni nesil temizlik teknolojileri geliştiren Serel, Poseidon lavabo ve klozet serisi ile fonksiyonellikte ve hijyende yine bir adım öne çıkmayı başarıyor. Poseidon lavabolar göllenme sorununa son verirken, Poseidon klozetler Serel’in geliştirdiği Easywash yıkama sistemi sayesinde suya hükmederek su sıçratma problemini minimize ediyor.

Çömlek kültüründen maksimum temizlik konseptli teknoloji: Serel Poseidon
25 Mayıs 2016 - 10:05 'de eklendi ve 1747 kez görüntülendi.

Fonksiyonellik ve estetiğin yanı sıra uzun kullanım ömrü ve çevre dostu olma ilkesiyle tasarımlarını hayata geçiren Serel, Poseidon serisi ile banyolara zarif bir görünüm kazandırıyor. Maksimum temizlik konsepti ile yola çıkılarak tasarlanan Serel Poseidon lavabolar, tasarımında modern çizgiler ile antik çizgileri birleştirirken, çömlek kültürüne de gönderme yapıyor. Batarya bağlama düzleminin yumuşak geçişlerle hazneye bağlanması ise su göllenmesi problemini ortadan kaldırıyor. Her adımda kullanıcı dostu özellikleri ile ön plana çıkan, Serel Hygiene+ yüzey teknolojisi ile kir tutmayan, hijyenik ve kolay temizlenen yüzeyli Serel Poseidon serisi, kullanımda maksimum hijyen sağlıyor.

Son dönemde yükseliş trendine girmiş olan kanalsız asma klozetlerde hazne içi temizliği ön planda tutuluyor, girintili alanların yok edilmesi ile haznenin temizliği kolay hale getiriliyor. Ancak kanalsız asma klozetler hazne temizliği kolaylaşırken, haznenin temizliği esnasında sıçratma problemini de beraberinde getiriyor. Türkiye’ de bir ilke imza atan Serel, bu soruna çözüm getirerek yeni bir devir başlattı: Serel, temizleme suyuna tam hükmederek, klozetin iç yüzeyinin yıkanmasını sağlarken, Easywash sistemi ile kanal kısmının temizlik sorununu ve sıçratma problemine de çözüm sunuyor.

4,5 ℓ. İle tam temizleme fonksiyonu yaparak yüzde 25 su tasarrufu sağlayan bu tasarım, Hygiene+ yüzey teknolojisi sayesinde hijyenik yüzey ve kolay temizlenme özelliklerini, ürünün ömrü boyunca kalıcı ve standart olarak ek ücret istemeden sunuyor.

serel_2

SEREL’DEN ŞELALE AKIŞ YÖNTEMİ İLE KOLAY TEMİZLİK

Şelale akış yöntemi, hazne içinde belirgin bir detay oluşturmayan sadece suyun akabileceği hattı hazırlayan bir yıkama sistemidir. Haznenin fonksiyonel olarak en etkili şekilde yıkanıp temizlenmesi sağlanırken, aynı zamanda haznenin temizlenmesi gereken alanlarının tümünü ulaşılabilir hal getiriyor ve yıkama esnasında kanalsız klozetlerde meydana gelen sıçrama bu hazne yapısı ve yıkama sistemi ile önleniyor.

ÇEVRE DOSTU ÜRÜNLER

Serel EasyWash özellikli klozetlerin hazne yapısında alışılagelmiş klozet haznelerinden farklı olarak, girinti çıkıntılardan arındırılarak, haznede sadece suyun akabileceği hattı oluşturan bir çizgi bulunuyor. Böylece haznenin zaman içerisinde temizlenmesi gereken bölgelerine kolay ulaşılması sağlanıyor.

Maksimum temizlik konsepti ile yola çıkılarak tasarlanan Poseidon klozetler için, akış sistemi (hazne yapısı), yüzey teknolojisi ile uyumlu klozet kapakları da sunuluyor. Poseidon klozet kapağı, hem hijyen, hem de kolay sökülür-takılır ve yavaş-sessiz kapanma özelliğine de sahip.

Tüm Serel ürünlerinde olduğu gibi, Serel Poseidon serisinde de çevre dostu ürün özelliğini teyit eden EPD (Avrupa Çevre Beyannamesi) sertifikası bulunuyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER