MarkaWorld.com

Çocuklara en güzel karne hediyesi Vodafone’dan…

Dünya çapında son teknolojileri aboneleriyle buluşturan Vodafone, bütün bir eğitim yılı çalışarak iyi bir karne hediyesini hak eden öğrenciler için Vodafone Smart 7 serisinin bir üyesi olan son teknoloji ürünü ‘Vodafone Smart Tab mini 7’yi en uygun fiyat ve avantajlarla birlikte sunuyor. Android’in en güncel sürümü Marshmallow 6.0 ve yüksek çözünürlüklü ekranıyla ‘Vodafone Smart Tab mini 7’, kampanya kapsamında sunulan ve heryere taşınabilen 10 GB interneti ile tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Çocuklara en güzel karne hediyesi Vodafone’dan…
16 Haziran 2016 - 15:13 'de eklendi ve 1423 kez görüntülendi.

Türkiye’nin Dijital Dönüşümü’ne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, iyi bir karne getirip, hediyeyi hak eden öğrencilere yönelik tasarladığı kampanyasıyla en yeni teknolojileri herkese ulaştırmaya devam ediyor.

Vodafone Türkiye, şimdiye kadar sunduğu en üstün özellikli cihazlardan oluşan Smart 7 serisinin bir üyesi olan Vodafone Smart Tab mini 7 ile başarılı öğrencilere en güzel karne hediyesini veriyor. İnterneti istenilen her yere taşıyan ve 10 kullanıcıya aynı anda paylaştırmayı sağlayan mobil modem “Cepte Wi-Fi” sahibi olmak isteyen herkes, bu kampanya ile 24 ay boyunca ek olarak ayda sadece 10 TL karşılığında Vodafone Smart Tab mini 7’ye de sahip olabiliyor. Kullanıcılar böylelikle hem 10 GB interneti ile “Cepte Wi-Fi”, hem de Vodafone Smart Tab mini 7’ye ayda toplam 49 TL karşılığında sahip olabiliyor. Ayrıca kontratlı olarak Vodafone Smart Style 7 kampanyasından faydalanan kullanıcılara ise 24 aylık kontrat süresi boyunca ayda sadece 15 TL karşılığında Vodafone Smart Tab mini 7’ye sahip olma fırsatı sunuluyor.

Her yere taşınabilen 10 GB interneti de içinde!

Android’in en güncel sürümü Marshmallow 6.0 ve yüksek çözünürlüklü 7 inç ekrana sahip ‘Vodafone Smart Tab mini 7’, kampanya dahilinde sunulan her here taşınabilen 10 GB internetiyle de ailelerin bütçelerini sarsmadan internet ihtiyacını karşılıyor.

Vodafone Smart Tab mini 7, şimdi üstün özellikleriyle başarılı öğrencileri, uygun fiyatıyla da tüm aileleri sevindirmeyi bekliyor. Haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile bütçelerini zorlamadan çocuklarına güzel bir karne hediyesi vermek isteyen tüm ailelerin Vodafone Cep Merkezleri’ni ziyaret etmeleri yeterli.

Vodafone Smart Tab mini 7’nin sahip olduğu teknik özellikler şöyle;

Boyut: 189.2 x 107.6 x 9.15 mm

Ağırlık: 255 gr

İşletim Sistemi: Android Marshmallow 6.0

Ekran: 7 inç (1024 x 600) ekran

Kamera: 2MP Arka Kamera, 2MP Ön Kamera

Chipset: 4 Çekirdekli 1.300 MHz İşlemci

Hafıza: 1GB RAM, 8GB dahili hafıza (64GB’a kadar micro SD desteği)

Batarya: 2580 mAh

Şebekeler: GSM/EDGE/3G/HSPA+

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER