MarkaWorld.com

Çin ile Doğru Ticaretin Yeni Formülü: GoChina Projesi

Türkiye’de ithalat ve ihracatın önündeki en büyük engellerin başında; gümrük, hukuki işlemler ve bağlantı kurma konusundaki güvensizlikler geliyor.

Çin ile Doğru Ticaretin Yeni Formülü: GoChina Projesi
29 Şubat 2016 - 17:05 'de eklendi ve 1591 kez görüntülendi.

 

Çin’den kaliteli ürün ve güvenilir üretici bulmada karşılaşılan sıkıntılar, iletişim, gümrükleme ve yasal anlaşma süreçlerinde yaşanan problemlere kesin ve net çözümler getirmek üzere GoChina projesi geliştirilmiştir.

GoChina, Çin’de yatırım yapmayı planlayan yabancı alıcılarla Çin’in önde gelen üretici firmaları arasındaki bağlantıları önceden organize ederek ikili görüşme ve ticari ilişki süreçlerini yönetmek üzerine başlatılmış geniş kapsamlı bir projedir.

Orta Doğu, Doğu Avrupa, Orta Avrupa, Güney Amerika, Güney Afrika, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Güney Asya’yı kapsayan GoChina projesi, Çin ile iş yapmak isteyen yabancı alıcıların iş hacimlerini artırmalarına katkı sağlamaktadır.

gochina_3

21–26 Nisan 2016 tarihlerinde Meorient ev sahipliğinde Şangay’da düzenlenecek olan GoChina programının Türkiye proje ortağı ise China Homelife fuar serisinin Türkiye ayağını yürüten Sinerji Uluslararası Fuarcılık. GoChina programına dâhil olan alıcı firmalar, profesyonel GoChina ekibiyle Çin’de gerekli fabrika ziyaretlerini gerçekleştirmek, B2B görüşmelerini yapmak ve her süreçte profesyonel destek almak üzere Çin’de ağırlanacaklardır. Çin ziyareti için 5–7 gece 4 yıldızlı otelde konaklama hizmeti ile tüm masraflar GoChina tarafından sağlanarak uzun vadeli ve yüksek hacimli işlere imza atılacaktır.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER