MarkaWorld.com

Çelik kapı camın ihtişamı ile buluştu…

Sur Çelik Kapı, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı Kanal modeli ile 2016 yılına damga vurdu. Farklı renk ve desen seçenekleriyle kullanıcısının hayat tarzının kapılara yansıması olan Kanal, özgün cam tasarımı ve üst düzey güvenlik sistemiyle 2016 yılının en çok tercih edilen ürünü oldu.

Çelik kapı camın ihtişamı ile buluştu…
03 Mart 2017 - 12:02 'de eklendi ve 1463 kez görüntülendi.

Evlerde şıklığın kapıdan başladığını savunan Sur Çelik Kapı, cam panelli çelik kapıları arasında yer alan ‘Kanal’ modeli ile tasarıma önem veren ailelerin ilk tercihi oldu. Çelik kapıda tasarım sınırlarının dışına çıkarak tasarladığı ‘Kanal’ modeli ile Sur Çelik Kapı, hem güvenli bir yaşam alanı isteyenler için hem de tasarımdan vazgeçemeyenler için camın ihtişamını evlere taşıdı.

Çelik kapıda son teknoloji kullanılarak üretilen Kanal modeli; kullanıcısından tam not aldığı gibi, 2016 yılının da en çok tercih edilen çelik kapı modellerinin başında yer aldı. Sıradanlıktan uzak tasarımıyla kullanıcısına farklı bir deneyim sunan Kanal, farklı renk ve desen seçenekleriyle evlerin güzelliğini dışa yansıttı.

14’lü merkezi sistem

Cam panelli çelik kapı üzerine bombeli alüminyum giydirme tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Kanal, 14’lü merkezi kilit sistemiyle sağladığı üst seviye güvenlik sistemi sayesinde kullanıcısından her daim tam not almayı başarıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER