MarkaWorld.com

“Caz ve Kahvaltı” Sait Halim Paşa Yalısı’nda Siemens Ev Aletlerinin desteğiyle devam ediyor…

Sait Halim Paşa Yalısı’nda 2 Nisan Pazar sabahı muhteşem boğaz manzarası eşliğinde Şirin Soysal Trio ile caz ve kahvaltı keyfi sizi bekliyor…

“Caz ve Kahvaltı” Sait Halim Paşa Yalısı’nda Siemens Ev Aletlerinin desteğiyle devam ediyor…
29 Mart 2017 - 10:48 'de eklendi ve 2057 kez görüntülendi.

Baharın kendini iyice hissettirdiği bu günlerde İstanbul’un eşsiz Boğaz manzarasında, kaliteli caz müziği ve lezzetli bir kahvaltı ile ışıltılı bir Pazar günü geçirmek isteyenler Sait Halim Paşa Yalısı’nın “Cazlı Kahvaltıları” nda ailecek dostlarıyla buluşuyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Boğaz’a nazır bir ortamda Şirin Soysal Trio ile kahvaltı keyfi 10.30’da açık büfe ile başlıyor. “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” 11.15 sonrası caz konseri ile 13.30’a kadar devam ediyor. 

sait_halim_pasa_2

Pazar günü kahvaltıda sahne alacak olan Türkiye’nin en önemli caz solistlerinden Şirin Soysal ‘Bir Şeyler Var’ adlı ilk albümünü 2011’de çıkardı. Bu albüm ona ‘Dişi Tom Waits’ ünvanını kazandırdı. İlk albümünü takiben Kurt Weill parçalarını yorumlamaya başlayan Soysal, tiyatro yazarı Robert Schild‘in deyimiyle, ”Türkiye’de Zeliha Berksoy’dan bu yana ve kırk yıl sonra, Weill bestelerini Almanca olarak yorumlayan ilk sanatçı” oldu. Şirin Soysal’ın vokalist olarak yer aldığı Trio’da; gitarda Bora Çeliker, klavyede Barış Büyükyıldırım yer alıyor.

sait_halim_pasa_3

Genel Koordinatör Cana Ataç ve dinamik ekibinin ev sahipliğindeki “Cazlı KahvaltılarSiemens Ev Aletleri’nin sponsorluğuyla devam ediyor. Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün konukları için daima çok itinayla ve sağlıklı beslenme kurallarına uygun bir kahvaltı menüsü hazırlıyor.

02 Nisan Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla Sait Halim Paşa Yalısı’nda Şirin Soysal ( Trio ) ile güzel ve kaliteli müzikle buluşun, güne keyifle başlayın. Sonra tarihe tanıklık etmiş bu önemli yalıyı çocuklarınızla gezmeyi unutmayın.

sait_halim_pasa_3

 Ajandanıza not edin lütfen! Rezervasyon için Biletix ve Sait Halim Paşa Yalısı…

Kahvaltı Saatleri: 10.30 – 13.30

Katılım ücreti KDV dahil 125TL

 

Afiyet olsun…İyi Eğlenceler…

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER