MarkaWorld.com

Caz ve Kahvaltı Keyfi Ülkü Aybala Sunat ve Bilal Karaman Trio ile devam ediyor…

Türkiye’nin önde gelen caz sanatçılarının sahne aldığı “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” pazar sabahlarının vazgeçilmezi oldu.

Caz ve Kahvaltı Keyfi Ülkü Aybala Sunat ve Bilal Karaman Trio ile devam ediyor…
05 Nisan 2017 - 13:24 'de eklendi ve 2084 kez görüntülendi.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda Boğazın eşsiz güzelliğini kaliteli caz müziği ve lezzetli bir kahvaltı ile birleştiren “Cazlı Kahvaltılar”da bu hafta Ülkü Aybala Sunat & Bilal Karaman Trio konseri var.

19. yüzyıl mimari zarafetinin mükemmel ev sahipliği ile buluştuğu Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Ülkü Aybala Sunat&Bilal Karaman Trio ile kahvaltı keyfi 10.30’da açık büfe ile başlıyor. “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” 11.15 sonrası caz konseri ile 13.30’a kadar devam ediyor.

sait_halim_pasa_2

Pazar kahvaltısında sahne alacak olan Ülkü Aybala Sunat&Bilal Karaman Trio ; 2007 Nardis Jazz Vokal Yarışması’nda Nardis Özel Ödülü’nü ve Sibel Köse Workshop Ödülü’nü kazandı. İkincisi 2011 yılında yapılan Kapadokya Caz Günleri’nde sahne alan Sunat; halen İstanbul ve yurdun birçok yerinde farklı projeler, isimler, gruplar ve etkinliklerde şarkı söylemeye devam ediyor. Ülkü Aybala Sunatın vokalist olarak yer aldığı Trio’da; gitarda Bilal Karaman, saksafonda Ahmet Elmas yer alıyor. 2012 yılında Amerikan Guitar Player dergisinde yeni, öne çıkan dört gitaristten biri olarak gösterilen Bilal Karaman alışıldık tariflerin ötesinde, Türk müziğini gelenekten koparıp cazla buluşturuyor.

sait_halim_pasa_3

Yalının dinamik ekibinin ev sahipliğindeki “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” etkinliğinde lezzetli kahvaltı menüsü Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün tarafından itinayla hazırlanıyor.

Düğün, toplantı ve davetlerin vazgeçilmez adreslerinden Sait Halim Paşa Yalısı’nda 9 Nisan Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla Ülkü Aybala Sunat & Bilal Karaman Trio ile güzel ve kaliteli müzikle buluşun, güne keyifle başlayın. Tarihe tanıklık etmiş bu önemli yalıyı çocuklarınızla gezmeyi unutmayın.

sait_halim_pasa_4

Ajandanıza not edin lütfen! Rezervasyon için Biletix ve Sait Halim Paşa Yalısı. Afiyet olsun, iyi eğlenceler…

Kahvaltı Saatleri: 10.30 – 13.30

Katılım ücreti KDV dahil 125TL

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER