MarkaWorld.com

Case IH yeni modelleri ile çiftçilere traktörde seçkin marka ayrıcalığını yaşatıyor…

Profesyonel çiftçilerin öncelikli tercihi Case IH, bu sene kuruluşunun 175. yılını kutluyor. Konya Tarım 2017 Fuarı ile bu deneyiminin sonucu ürettiği kalite ve yüksek performansın simgesi olan traktörlerini Konyalı çiftçiler ile buluşturuyor.

Case IH yeni modelleri ile çiftçilere traktörde seçkin marka ayrıcalığını yaşatıyor…
23 Mart 2017 - 9:40 'de eklendi ve 1393 kez görüntülendi.

Konya- 21 Mart 2017 Case IH, bu yıl 15.si düzenlenen Konya Tarım Fuarı 2017’de ‘daha fazlasını isteyen’ tüm çiftçilere premium bir markanın ayrıcalığını hissettirdi.

Fuarda toplam 1.000 ’lik bir stand ile yer alan Case IH, alanda sergilediği birbirinden güçlü, en son teknolojiyle donatılmış dayanıklı traktörleriyle fuarın en çok dikkat çeken standı oldu.

Case IH’in 175 yıllık köklü geçmişiyle tarımsal ekipmanda bir dünya lideri olduğunu belirterek sözlerine başlayan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; böylesine güçlü bir markanın ürünlerini Türkiye’deki çiftçilerle buluşturmanın kendileri için bir gurur kaynağı olduğunu vurguladı. Özdemir sözlerine; bugünlere uzanan bu başarının altında büyük bir azimle yürütülen aralıksız çalışmalar ile müşterilere sunulan seçkin bir kalite anlayışının yattığını belirterek devam etti.

İrfan Özdemir;Ülkemizin en geniş arazi varlığına sahip olan Konya’nın %67,7’si işlenen tarım alanlarından oluşuyor. Aynı zamanda Konya, Türkiye traktör satışlarının %5.5’nin gerçekleştiği ve büyük ile güçlü traktörlere de talep gösteren bölgelerimizin başında geliyor. Bu anlamda gerek bereketli topraklarıyla dikkat çeken gerekse de traktör pazarında önemli bir yere sahip olan Konya’da, köklü Case IH markasıyla bulunmak bizler için çok farklı bir önem taşıyor. Çiftçilerimiz ile bir kez daha Konya’da hem dünya klasında teknik özelliklere hem de en şık tasarıma sahip traktörlerimizi bir araya getirmekten dolayı çok mutluyuz” dedi.

Case IH’in ayrıcalıklı ürünleri Konya’da

Konya Tarım 2017 Fuarı’nda sergiledikleri ürünlerle ilgili olarak bilgiler de veren İrfan Özdemir açıklamalarını şu şekilde tamamladı:

Konya Tarım 2017 Fuarı’nda bu yıl da ziyaretçilerimizi en son seri ve modellerimizle ağırlıyoruz. Case IH ailesinin en yeni üyesi olarak modern tasarımı ve güçlü motor seçenekleriyle dikkat çeken Farmall C Serisi, sahip olduğu üstün özellikleriyle çiftçilerimizin bir numaralı tercihi olmaya hazır.

Standımızda sergilenen en farklı ve dikkat çeken bir diğer ürünümüz ise, Türkiye’nin Premium markası Case IH’in performansıyla kendini ispatlamış; Türk çiftçisinin de yakından tanıdığı JXC serisinin yeni donanımlara sahip modelleri. Buna ek olarak EIMA 2016’da ‘Yılın Traktörü Ödülü’nü kazanan Case IH Optum CVX serisi de yine fuarda sergilenen ürünlerimiz arasında bulunuyor. Bu yıl da Case IH’in, yüksek performanslı, dayanıklı ve modern tasarımlı ürünleriyle ‘seçkin’ bir markanın farklılıklarını Konyalı çiftçilerimiz ile ziyaretçilere yaşatmaktan dolayı çok sevinçliyiz. Bu vesileyle 2017 yılının tarım sektöründe emeği olan herkes için bereketli ve bol kazançlı bir yıl olmasını diliyoruz.”

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER