MarkaWorld.com

Canlı estetik uygulaması, katılımcıları şaşırttı

Son yılların favori ameliyatsız cilt gençleştirme uygulaması, Örümcek Ağı estetiği, bulucusu, Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından Bursa Eczacı Odası mensuplarına tanıtıldı.

Canlı estetik uygulaması, katılımcıları şaşırttı
13 Mayıs 2016 - 15:18 'de eklendi ve 1432 kez görüntülendi.

Ameliyatsız, acısız ve nekahet süresi son derece kısa olan ve son yılların favori cilt gençleştirme uygulaması olarak gösterilen Örümcek Ağı estetiği, Crown Plaza Bursa Convention Center&Thermal Spa Hotel’de, Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından gerçekleştirilen renkli bir sunumla anlatıldı. Bursa Eczacı Odası mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleşen ve basının davet edildiği etkinlikte, tekniğin tüm ayrıntılarına, uygulama ve işleyiş prensiplerine değinildi.

estetik_2

Neden yaşlanıyoruz ve neler yapmalıyız?

Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından 2 katılımcıya uygulamalı olarak Örümcek Ağı estetiğinin yapıldığı etkinlikte ayrıca, cildin yaşlanma süreci ve bunu geciktirmek için neler yapılabileceği konusunda ayrıntılı bir söyleşi gerçekleşti. Katılımcıların yoğun ilgisi ve soruları devam ederken, canlı Örümcek Ağı estetiği uygulamasını takip eden süreçte, öncesi sonrası arasındaki muazzam değişim şaşkınlığa yol açtı. Uygulama sonrası Örümcek Ağı maskesi de tatbik edilirken, izleyiciler dakikalar içerisinde gerçekleşen değişime ve acısız bir şekilde uygulanmasına inanamadıklarını ifade ettiler.

estetik_4

Ameliyatsız, favori teknik

Ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları arasında en favori teknik olarak dünya çapında ilgiyle takip edilen Örümcek Ağı estetiğini 2011 senesinden beri kliniklerinde uygulayan Dr. Cihantimur, ayrıca diğer estetik uygulamalarla ilgili merak edilen soruları cevapladı. Son derece keyifli ve dinamik geçen etkinliğin ardından, katılımcılar Doctor B Aktif Kozmetikleri ürünlerini inceleme fırsatı buldular ve katılımcılara 3D efektli, cilde nem, parlaklık ve yaşlanma karşıtı bir etki sunan Örümcek Ağı maskesi uygulaması da yapıldı.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER