MarkaWorld.com

Business İstanbul’un dış cephe kaplama sistemleri Çuhadaroğlu’na emanet

Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi Business İstanbul’un dış cephe kaplama sistemleri, fark yaratan ileri teknolojik modelleri mimari uygulamalara taşıyan Çuhadaroğlu Alüminyum tarafından gerçekleştirilecek.

Business İstanbul’un dış cephe kaplama sistemleri Çuhadaroğlu’na emanet
30 Mayıs 2016 - 16:48 'de eklendi ve 2415 kez görüntülendi.

Göztepe E-5 üzerinde, kent yaşamının merkezi konumunda, mimari tasarımı ve ileri teknolojik ofis donanımı ile iş dünyasının ilk tercihi olacak Business İstanbul’un dış cephe kaplama sistemleri sektörün önde gelen şirketi Çuhadaroğlu Alüminyum tarafından gerçekleştirecek. Teknolojik donanımı ve yenilikçi ürünleri ile dış cephe kaplama sistemlerinde fark yaratan uygulamaları hayata geçiren Çuhadaroğlu Grup’un Mimari Uygulama Alüminyum Sistemleri, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın önde gelen büyük projelerinde de uygulanıyor.

cuhadaroglu_2

Türkiye’nin en büyük A plus modern ofis projesi olmasıyla öne çıkan Business İstanbul, altı blok halinde tek seferde inşa ediliyor, 270 bin m² inşaat alanında 150 bin m² kiralanabilir alana sahip bulunuyor. Yapımı hızla süren proje, 2017 Haziran ayında tamamlanarak iş dünyasına hizmet vermeye başlayacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER