MarkaWorld.com

Bu kampanya ile gökyüzündeki şenliği kaçırmayın…

Celestron’un yaz kampanyası ile doğa ve gökyüzü gözlemcileri için yeni bir fırsat başlıyor. Teleskop, dürbün ve aksesuar grubunu kapsayan Celestron yaz kampanyası belirli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimlerle gökyüzü ve doğa gözlemcilerine uygun fiyat avantajı sunuyor.

Bu kampanya ile gökyüzündeki şenliği kaçırmayın…
28 Nisan 2017 - 13:24 'de eklendi ve 1532 kez görüntülendi.

Baharın gelmesiyle gökyüzü ve doğa gözlemcileri için açık havaya çıkma zamanı geldi. Son yıllarda Türkiye’de yükselen bir trend izleyen gökyüzü gözlemciliği, amatör gözlemcileri dahi yarı profesyonel aletlere yönlendiriyor. İyi bir dürbün veya teleskop almak isteyenler ise yüksek bütçelerle karşılaşıyor. Distribütörlüğünü Eyüboğlu’nun yaptığı, teleskop, dürbün ve mikroskop markası Celestron, gözlemcilerin yüzünü uygun fiyat avantajı sunduğu yaz kampanyası ile gülümsetiyor.

celestron_2

Amatör veya profesyonel gözlemci olmak isteyenlerin ilgiyle takip ettiği Celestron Yaz Kampanyası, avantajlı ürünleriyle bilime olan merakınızın önünü açıyor. Özellikle son zamanlarda kuş gözlemcisi ve manzara gözlemciliğine merak salanların ilgisini çeken kampanya ile dürbün, teleskop ve aksesuarları ürün grupları içindeki belirli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimlerle herkes gökyüzünü ve doğayı Celestron ile yakından inceleyecek.

celestron_3

Celestron, 01 Nisan -31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile teleskop, yeryüzü teleskopu, dürbün ve aksesuarlarını yenilemek veya yenisini almak isteyen herkesi Türkiye’deki tüm bayilerinde bekliyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER