MarkaWorld.com

Braas Çatı Sistemleri’nden fonksiyonel ve pratik detay çözümleri

Braas Çatı Sistemleri, uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsellik açısından da, fonksiyonel, pratik ve modern çözümler sunuyor. Braas, çatı saçak detaylarını çözmeye yönelik akılcı iki ürünü Metalvent ve Saçak Eteği ile çatılarda fark yaratıyor.

Braas Çatı Sistemleri’nden fonksiyonel ve pratik detay çözümleri
12 Temmuz 2016 - 9:51 'de eklendi ve 1933 kez görüntülendi.

Braas Çatı Sistemleri, Türkiye’de faaliyete başladığı ilk günden bu yana; uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Braas Çatı Sistemleri ürün gamında, kiremitten güneş enerji sistemlerine, iş ve insan güvenliği çözümlerinden detay çözümlerine kadar birçok yenilikçi ürün bulunuyor. Braas, çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsellik açısından da hem fonksiyonel hem pratik hem de modern çözümler geliştirerek, mimarlara ve nihai kullanıcılara bilinçli tercihler yapabilme imkânı sunuyor.

Çatı Saçak Detayında Çok İşlevli Çözüm: Metalvent

Çatı saçak detayında çok işlevli bir çözüm olan Metalvent, genişletilmiş bir metal. 90 cm. uzunluğa sahip olan Metalvent, hem ilk sıra kiremitlere güçlü bir mesnet oluşturuyor hem kiremit altında etkin ve üniform havalandırma sağlıyor hem de kiremit altına yabancı madde ve canlı girişini önlüyor. Metalvent, Braas kiremidin yüksekliği ve şekline tam uyumlu bir tasarıma sahip.

braas_2

Çatı Saçak Detayında İşlevsel ve Pratik Çözüm: Saçak Eteği

Alüminyumdan üretilen, hazır kat çizgilerine sahip bir çözüm olan Saçak Eteği, Braas Çatı Sistemleri’nin hem Thermomanto hem de latalı sisteminde farklı işlevlerde kullanılabiliyor. Saçak Eteği, saçak tahtası altında konumlandırılarak Thermomanto sistem uygulamalarında su sızdırmalarına karşı ek güvenlik sağlıyor. Ürün, damlalık işlevi görebilecek şekilde biçimlendirilebiliyor. Latalı sistemde ise Saçak Eteği yardımıyla, saçakta oluşan kiremit altı yüksek alın detayları örtülerek estetik bir görünüm teşkil edilebiliyor. Saçak Eteği, Gül Kurusu ve Antrasit renkleri ile tüketicilere sunuluyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER