MarkaWorld.com

Bostik’ten çevre dostu sistem: Boscopur Greenseal Poliüretan

Bostik, çevre dostu ürünleriyle, su yalıtım sistemlerinde yeni nesil çözümler sunmaya devam ediyor. 2016 yılında portföyüne aldığı BoscoPur GreenSeal Poliüretan su yalıtım sistem ürünleri, uygulayıcılara ve projelere birçok avantaj sağlıyor.

Bostik’ten çevre dostu sistem: Boscopur Greenseal Poliüretan
07 Mart 2017 - 8:31 'de eklendi ve 1401 kez görüntülendi.

BoscoPur GreenSeal, Çevre Dostu Poliüretan – EFP (Eco Friendly Polyurethane) teknolojisi ile üretilmiş, solvent içermeyen, kullanıma hazır, UV dayanımlı, yekpare bir Poliüretan su yalıtım sistemidir. BoscoPur GreenSeal’in uygulamalarda kazandırdığı en büyük avantajlardan bir tanesi, astarsız uygulama imkanı sağlamasıdır. Hem ek astar maliyetini ortadan kaldırır, hem de işçilik ve zamandan tasarruf eder. Beton, şap, bitüm, asfalt, metal, pvc, epdm vb. her türlü yüzeye direkt uygulanabilir. Yüksek elastikiyete (>%500) ve 1mm’ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahiptir.

Balkon, teras, ıslak hacimler gibi su yalıtım ihtiyacı olan tüm detaylarda, büyük projelerden, en küçük uygulamalara kadar tamir, tadilat işlerine kolaylıkla ve güvenle kullanılabilir.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER