MarkaWorld.com

Bosch’tan vidalama ve delme işleri için yeni nesil Dynamic ve Robust serisi

Bosch Elektrikli El Aletleri, yeni nesil Dynamic ve Robust seri vidalama ve delme aletleriyle en yüksek güvenlik standartlarını sunarken, tüm işleri en kolay şekilde gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Bosch’tan vidalama ve delme işleri için  yeni nesil Dynamic ve Robust serisi
21 Mart 2016 - 13:06 'de eklendi ve 1789 kez görüntülendi.

Bosch’un yeni nesil akülü vidalama ve delme aletleri, geri tepme kontrol sistemi( kickback control), kömürsüz motor teknolojisi (EC) gibi özellikleriyle zorlu uygulamalarda tüm profesyonellerin en büyük yardımcısı oluyor.

Bosch Elektrikli El Aletleri, piyasaya sunduğu Dynamic ve Robust serisine ait 8 vidalama ve delme aletiyle profesyonellerin işini kolaylaştırıyor. Kömürsüz motor teknolojisi (EC), uzun ömürlü kullanım, geri tepme kontrolü, LED ışıklı aşırı ısınma uyarı sistemiyle her iki seri de maksimum güvenlik ve performansı bir arada sunuyor. Ürünler, en kolay ve rahat kullanım imkanını sağlarken, her biri bir önceki seriye göre hem daha yüksek dayanıklılık hem de daha yüksek verimlilik vadediyor.

Profesyonellere GSR – GSB serisi vidalama ve delme aletleri

Bosch Elektrikli El Aletleri, GSB serisi 14,4 ve 18 V akülü delme aletlerini de profesyonellerin hizmetine sundu. Dynamic ailesinin üyeleri GSB 14.4 V-EC ve GSB 18 V-EC akülü darbeli delme aletleri, yenilenen kompakt tasarımlarıyla tüm teknisyen ve tesisatçılara işlerinde önemli kolaylık sağlıyor.

Bosch, Robust ailesinin yeni üyeleri GSR serisi 14.4 VE-EC ve 18 VE-EC modelleri ise Bosch’un bu sınıfta sunduğu kömürsüz motor teknolojilerine sahip ilk akülü vidalama ve darbeli delme aletleri olarak öne çıkıyor. Sekiz modelin hepsinde de ahşap işlerinde çalışanlar, elektrik ve ısıtma sistemleri teknisyenleri, su tesisatçıları için yüksek konfor ve hassasiyetle birlikte yeni işlevler sunuluyor.

bosch_2

Daha fazla konfor, daha az yıpranma ve aşınma

Bosch’un piyasaya sunduğu yeni nesil tüm akülü vidalama ve delme aletlerinde benzeri olmayan, yeni tasarlanmış bir emniyet sistemi mevcut. Bu sistem makineye aşırı yükleme yapıldığında durumu algılıyor ve işlemi durdurabiliyor.

Örneğin, vidalama işlemi yapılırken, vidaların aşırı sıkılmaması için işlem durabiliyor. Bu sayede vidaların aşırı sıkılmasından kaynaklanan yüksek ses önlenerek, titreşimler en aza indiriliyor. Hem malzeme hem de makinenin daha az yıpranması sağlanıyor. Bu da, cihaz ve aksesuarlar için daha az yıpranma-aşınma, daha uzun kullanım ömrü anlamına geliyor. Bosch Elektrikli El Aletleri, aynı zamanda tüm darbeli vidalama makinelerinde 13 mm sert metal dayanıklı mandrene sahip bulunuyor.

Ulaşması en zor yerlerde büyük kolaylık…

Güvenlik uygulamalarında ürün durduğunda iki adet LED ekran devreye giriyor; Beyaz LED ekran tıkanıklık olduğunu, kırmızı LED ekran ise cihazın aşırı ısındığını kullanıcıya gösteriyor. Cihazın geliştirilmiş ergonomisi sayesinde ise daha yüksek konfor sunuluyor. Ayrıca, ürünlerdeki softgrip tutma kolu, oluklu yapısıyla özellikle baş hizasının üstünde ve ulaşması zor yerlerde büyük kolaylık sağlıyor. Dynamic serisine özel bir uygulama olan KickBack Control (Elektronik Dönüş Kontrolü), en zorlu vidalama ve delme işlemlerinde bile kullanıcılara tam kontrol imkanı veriyor. Beklenmedik durumlarda cihazın aniden geri tepmesi önleniyor, yaralanma riski ortadan kalkıyor.

Her iş için en uygun alet Bosch’ta…

Bosch Elektrikli El Aletleri’nin yeni nesil ürünlerinin tamamı kömürsüz motor teknolojilerine (EC) sahip olmasının yanında, bakım gerektirmiyor. EC teknolojileri, aynı zamanda cihazın tasarımının kompakt olmasını sağlıyor. Dynamic seri darbeli delme vidalama makinelerinin uç uzunluğu ise 10,8 V sınıfındaki akülü vidalama ve kompakt matkapların uç uzunluğu ile eşit olmakla birlikte birçok uygulama için yeterli işlevi görebiliyor. Örneğin elektrik teknisyenleri, tesisatçılar ve marangozlar tarafından yapılacak işler hızlandırılırken, Robust ailesinin modelleri, sahip oldukları 75 newton metrelik maksimum tork ile en zorlu işlerin üstesinden gelebiliyor. Serinin kıvrımlı kenarları, tutma aparatı ve üzerindeki kancayla sıkıca birbirine geçirilmiş bulunuyor. Böylece ağır vidalama ve delme işlemlerinde yüksek kuvvetlerle çalışırken en yüksek güvenliği sağlıyor. Ürünlerin sahip olduğu yeni kilitleme mekanizması sayesinde, istediğiniz yere monte etmek ve parçalara ayırmak da hiç zamanınızı almıyor.

Bosch’un Dynamic seri vidalama aletleri tüm bayilerde satışa sunulurken, Robust serisi darbeli vidalama aletleri ise Mayıs 2016 itibarıyla raflarda yerini alacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER