MarkaWorld.com

Bosch Termoteknik Akademi’den meslek liselerine tam destek

Bosch Termoteknik Akademi, Samsun Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine, 26 Nisan 2016 tarihinde kombi eğitim semineri düzenledi.

Bosch Termoteknik Akademi’den meslek liselerine tam destek
23 Mayıs 2016 - 13:55 'de eklendi ve 1377 kez görüntülendi.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen eğitim programına 150 öğrenci katılım gösterdi. Yapılan eğitim sonrasında öğrencilere sertifika takdim edildi.

Bosch Termoteknik bünyesinde çalışmalarını sürdüren Bosch Termoteknik Akademi, şirket eğitim faaliyetleri ve sektöre katkılarının yanı sıra, meslek liselerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Meslek lisesi öğrencilerinin eğitimine ve gelişimine büyük önem veren Bosch Termoteknik Akademi ayrıca öğretmenler için de teknik eğitim programları uyguluyor.

Bu kapsamda okullarda eğitimlerine devam eden Bosch Termoteknik Akademi, 26 Nisan 2016 tarihinde Samsun Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki öğrencilere bir eğitim semineri gerçekleştirdi. Okulun Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Bölümü, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen eğitimde, “Kombi Çalışma Prensipleri ve Montajında Dikkat Edilecek Hususlar” konusu ele alındı.

bosch_2

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen eğitime 150 öğrenci katılım gösterdi. Bosch Termoteknik Akademi’den sertifikalarını da alan öğrenciler eğitimin ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

Meslek lisesi öğrenci ve öğretmenlerine eğitimler vermeye devam eden Bosch Termoteknik Akademi okullar için ayrıca eğitim cihazı yardımı da yapıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER