MarkaWorld.com

BOATSHOW LifeStyle, uluslararası ünlü fotoğrafçı Ray Collins’i ağırlayacak

Yatçılık sektörünün dünya çapındaki lider markaları, 2016 model ürünlerini İstanbul’un kalbi Haliç’te BOATSHOW LifeStyle organizasyonunda 02-05 Haziran tarihleri arasında görücüye çıkarıyor.

BOATSHOW LifeStyle, uluslararası ünlü fotoğrafçı Ray Collins’i ağırlayacak
10 Mayıs 2016 - 12:02 'de eklendi ve 1963 kez görüntülendi.

Yıllardır büyük ilgi gören BOATSHOW’un bu yıl en büyük sürprizi ünlü fotoğrafçı Ray Collins olacak.

Katılımcıların ve ziyaretçilerin yıllardır büyük ilgi gösterdiği BOATSHOW, bu yıl ilk kez “Life Style” konsepti ile İstanbul’un deniz kenarındaki tek beş yıldızlı kongre merkezi Haliç’te gerçekleştiriliyor. Kapalı mekân, açık hava ve deniz kıyısı etkinliklerinin eş zamanlı yürütülebildiği, dünyada az sayıda bulunan toplantı merkezlerinden biri olan Haliç Kongre Merkezi’nde 02-05 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek BOATSHOW LifeStyle, konuklarına benzersiz bir deneyim yaşatacak.

boatshow_2

Ray Collins, Deniz Tutkunları İle Buluşuyor

BOATSHOW LifeStyle’ın bir başka büyük sürprizi de uluslararası ödüllere sahip ünlü fotoğrafçı Ray Collins olacak. ‘Deniz’ ve ‘fotoğraf’ kavramları birlikte anıldığında dünyada akla ilk gelen isim olan Ray Collins, BOATSHOW LifeStyle için İstanbul’a gelecek. Ziyaretçiler, BOATSHOW LifeStyle boyunca Haliç Kongre Merkezi’nde sergisini gezebilecekleri Ray Collins’e fotoğraflarını imzalatacak ve sohbet etme fırsatı yakalayacak.

Deniz temalı fotoğrafları Vogue, Wired, New York Post, National Geographic, Yahoo, CNN, ABC, ESPN, The Australian, Huffington Post & BuzzFeed gibi prestijli medya kuruluşlarında yayımlanan Ray Collins’in eserleri, ABD, Avrupa, İngiltere ve Avustralya’da galeriler ve müzelerde sergilendi.

boatshow_3

Yaza coşkulu bir merhaba demek isteyenlerin, denizden ve hayattan zevk alanların yaşam tarzlarına değer katacakları BOATSHOW LifeStyle, İstanbul’un her noktasından; hem karadan hem denizden kolayca ulaşım sağlayabilecekleri Haliç’te, konfor, lüks ve zengin programı ile 02-05 Haziran 2016 tarihlerinde ajandalardaki yerini almaya hazır…

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER